Як стригти машинкою. Як вибрати машинку для стрижки волосся.

Відвідування чоловіком перукарні найчастіше регулярно відкладається з багатьох причин. Всі знають про існування у вільному продажу машинок для стрижки волосся, але багато хто не набувають її з простої причини - не знають, як стригти за допомогою неї волосся.
Інструкція
1
Підготуйте місце, де будете стригтися. Зрозуміло, не на килимі або килимовому покритті, прибрати з нього дрібні волосся практично неможливо. Якщо ви вдома і вас стриже близька людина, зніміть весь одяг (плавки можна залишити). В іншому випадку попросіть накрити плечі чимось на зразок того «чохла», яким зазвичай накривають в перукарні.
2
Визначтеся з довжиною волосся, із загальною формою стрижки - після цього регулюйте насадки на машинці. Як правило, сучасні машинки мають насадки до 10 мм.
3
Сядьте так, щоб голова висвітлювалася рівномірно, інакше відкидані тіні зроблять свою чорну справу. Можна сісти на табурет прямо під люстрою.
4
Визначтеся з висотою підйому короткого волосся з боків і ззаду. Насадкою з меншою довжиною зістригайте волосся до цієї межі, починаючи вести машинку знизу вгору. Так стригти машинкою потрібно по всій голові.
5
Встановіть насадку на ту довжину волосся, яку бажаєте мати зверху. Або, якщо хочете зверху волосся достовірніше, скористайтеся ножицями і гребінцем. Зістрижіть волосся зверху.
6
Встановіть насадку в проміжне положення - середнє між першим і другим випадком. На голові видно чіткий перехід, утворений волоссям різної довжини - навколо всієї голови, якраз по тій кордоні, до якої ви піднімали машинку. Проведіть машинкою по цій видимій межі, домагаючись згладжування переходу.
7
Зніміть насадку зовсім. Машинка без насадки працює як бритва, якщо тримати її зворотною стороною. Голитися не потрібно, потрібно зробити акуратну окантовку (як в армії). Тільки не забувайте відгинати вільною рукою вуха, машинка може порізати ніжну шкіру. Після такої стрижки окантовка лезом не потрібна.
8
Тепер ідіть у ванну і уважно огляньте свою голову. Якщо щось не влаштовує, краще поправити відразу.
9
Після завершення стрижки необхідно обов'язково прийняти ванну, так як дрібні волосся рушником не струсити. Звичайно, якщо ви роздягалися. Якщо ні - помийте голову і порадійте свою нову стрижку, виконаної в домашніх умовах.
Спробувати себе в ролі перукаря можна вдома. Потрібно лише купити спеціальну машинку для стрижки і умовити кого-небудь на роль випробуваного. Найкраще для цього підійде чоловік, у якого вже є коротка класична стрижка, але волосся вже відросли на кілька сантиметрів. Підрівняти їх по всій довжині - оптимальна задача для вас і машинки для стрижки.
Вам знадобиться
  • Машинка для стрижки, ножиці, філіровочние ножиці
Інструкція
1
Добре розчешіть волосся. Надягаємо на машинку 12мм насадку. Голову клієнту притримуємо лівою рукою. Почнемо стригти волосся у тімені. Причому, машинку завжди ведемо смугами, проти росту волосся і притискаємо до голови, однак кут її нахилу завжди повинен бути однаковим.
2
Міняємо на машинці насадку на меншу (6 або 9 мм). Приступаємо до стрижки потилиці. Проводимо машинкою знизу вгору. Причому в самому кінці завжди тримаємо машинку не так близько до голови.
3
Тепер такий же насадкою зістригає волосся зі скронь. Направляти машинку тут можна в різних напрямках.
4
С машинки знімаємо насадку. Акуратно вирівнюємо довжину волосся всієї голови з тім'яної областю. Потім робимо окантовку скронь, шийної і вушної зон.
5
Проходимо по всій голові гребінцем, паралельно зістригаючи філіровочнимі ножицями все стирчать волоски.
Корисна порада
Чим більше будете розчісувати волосся в процесі стрижки, тим краще вона вийде. Стрижка буде більш рівною, якщо машинка буде рухатися досить повільно, а ви будете часто стискати і розтискати її ручки.