Як створювати теми на мобільний.

Тема в стільниковому телефоні - це загальне оформлення внутрішнього інтерфейсу телефону. Тема задає кольору, шрифти, картинки, звуки та інші параметри оформлення. Для кожного виробника телефонів є своя програма розробки тем. Наприклад, для мобільників Nokia можна використовувати Nokia Series 40 Theme Studio.
Вам знадобиться
  • - програма Nokia Series 40 Theme Studio.
Інструкція
1
Завантажте установчий файл програми Nokia Series 40 Theme Studio і встановіть в операційну систему комп'ютера, попередньо перевіривши завантажені дані антивірусом. Знайти можете на сайті softodrom.ru. Інсталює обов'язково в системний локальний диск персонального комп'ютера. Програма призначена для роботи на комп'ютері, в операційній системі Windows.
2
Запустіть програму. Основне вікно додатка розділяється на декілька областей: меню, панель управління, типи елементів оформлення, згруповані по вкладках, зображення створюваної теми , а також мініатюри етапів створюваної теми . Весь інтерфейс даного програмного забезпечення написаний англійською мовою, проте ви легко зможете орієнтуватися по вкладках.
3
Створіть і збережіть нову тему на вінчестер. Налаштуйте параметри теми , задайте конфігурацію оформлення основних об'єктів, пройшовшись по вкладках Default, Idle, Main Menu, General, Apps, Sounds, Mini Screen. Майже для кожного елемента можна задати свій колір і розмір. За допомогою прапорців розмістіть елементи робочого столу екрану телефону: піктограми будильника, повідомлення, годин, назва оператора, індикатор батареї та інше. Завжди можна змінити ескізи існуючих тем.
4
Завантажте тему на телефон, щоб перевірити результат роботи. Це можна зробити за допомогою кабелю або з'єднавши телефон з комп'ютером по bluetooth. Якщо телефон не приймає тему або відображає неправильно, перевірте, щоб в назві не було російських символів. Деякі телефони не приймають теми , створені на комп'ютері, тому спробуйте передати спочатку на один телефон, а з нього вже на потрібний апарат за допомогою технології бездротового зв'язку.