Як знайти шлюз.

Якщо ваш комп'ютер підключений до локальної мережі, розміри і склад якої ви не можете дізнатися в силу великої кількості комп'ютерів-учасників, знайти шлюз буде не так просто. Для того, щоб створити карту локальної мережі, скористайтеся програмою LanScope.
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
Знайдіть пряме посилання на завантаження LanScope і скачайте додаток на вінчестер. Можна знайти на сайті softodrom.ru або soft.ru. Не забудьте перевірити завантажені файли антивірусною програмою. Встановіть програму в операційну систему, а потім запустите, якшо двічі по ярлику або по стартовому файлу. Також варто відзначити, що таке програмне забезпечення найкраще встановлювати в окремий локальний диск, тобто окремо від операційної системи.
2
Програма має зрозумілий і простий інтерфейс. На основному вікні виводиться список комп'ютерів в мережі і створюється її карта. Щоб просканувати мережеве оточення, виберіть відповідний пункт меню або натисніть поєднання кнопок Ctrl-N. Запуститься «Мастер списку адрес» - утиліта додатки для створення карти мережі. Позначте "Сканування мережевого оточення» і натисніть кнопку «Далі». Буде потрібно дати назву карті мережі, а потім натиснути на кнопку «Пошук», щоб програма почала сканувати.
3
Після того, як на екрані з'явиться карта мережі, вам залишиться знайти основний шлюз вашої підмережі і подивитися його IP-адресу - він буде вказаний поряд з піктограмою комп'ютера. Перевірте шлюз , задавши його адресу в налаштуваннях мережевого підключення. У налаштуваннях програми можна задавати різні параметри сканування. Щоб дізнатися всі можливості LanScope і особливості настройки, запустіть вбудовану допомогу через меню програми. Чимало інформації про програму є в інтернеті - ви можете знайти докладні інструкції через пошукові системи. Зазвичай після першого використання у користувачів більше не виникає проблем з подібними програмами, так як всі операції швидко запам'ятовуються.