Як підключити систему 5.1.

Нерідко виникають проблеми з підключенням систем аудіо чи відео техніки до персонального комп'ютера. Однією з поширених вважається система 5.1, оскільки доводиться багато возитися з системної налаштуванням.
Вам знадобиться
  • - кабелі до системи 5.1.
Інструкція
1
Дана система являє собою п'ять колонок і один сабвуфер. Все це підключається до комп'ютера за допомогою спеціальних кабелів. Перш за все, прочитайте інструкцію, яка надається разом з даною системою. Підключіть всі кабелі до системи, і розташуйте колонки по кутах кімнати, а сабвуфер найкраще розташувати поруч з комп'ютером, тільки поставити його на підлогу, так як він видає сильні звукові хвилі.
2
Далі вам потрібно налаштувати систему в комп'ютері, щоб всі колонки працювали однаково. Як тільки кабель буде підключений до комп'ютера, вискочить невелике віконце, в якому буде показана кімната з розташуванням п'яти колонок і сабвуфера. Це візуальне проектування вашої системи. Натисніть на кнопку «Діагностика», щоб система автоматично справила сигнал кожної колонки. Ви повинні будете налаштувати, які колонки у вас будуть центральними, а які бічними.
3
Як показує практика, дана операція займає, щонайменше, 30 хвилин. Якщо всі налаштування зроблені, спробуйте запустити який-небудь плеєр для відтворення музики. Підійдіть до кожної колонці і послухайте, як відтворюється звук. Якщо звук відсутній, перевірте кабелі підключення, так як вони могли бути не підключені, або від'єдналися випадково.
4
Надалі система буде працювати коректно. Намагайтеся всі дроти заховати під килим, тому що можна випадково зачепити їх і порвати, що призведе до поломки колонок або всієї системи в цілому. Дані операції підключення ідентичні практично у всіх операційних системах Windows, тому особливих проблем при установці не виникне навіть у початківців користувачів персонального комп'ютера.