Як налаштувати колір на веб-камері. Як настроїти зображення на веб камері нетбука.

Програма Skype дозволяє спілкуватися в інтернеті практично як «в живу» - ви можете не тільки розмовляти з співрозмовником як по телефону, але і бачити його і показувати себе, якщо у вас є веб-камера . При підключенні веб-камери буває корисно попередньо зайти в налаштування програми і відредагувати зображення.
Вам знадобиться
  • - програма Skype.
Інструкція
1
Відкрийте вікно Skype. Увійдіть в програму під своїм логіном і паролем, інакше настройки запустити можна. Підключіть веб-камеру до комп'ютера і переконайтеся, що вона визначилася операційною системою в «Диспетчері пристроїв». Якщо у вас вбудована камера, то вона автоматично визначиться, однак для коректного відображення повинні бути встановлені відповідні драйвера.
2
Натисніть на пункт меню «Інструменти», потім виберіть «Настройки». В розділі «Основні» клікніть по «Настройці відео», щоб відкрити параметри відео-зображення. Зачекайте пару секунд, поки Skype виведе на екран зображення з веб-камери. Щоб налаштувати кольору зображення, клікніть по кнопці «Налаштування веб-камери», розташованої в центрі вікна програми. Запуститься окреме вікно з регуляторами яскравості, контрастності і квітів.
3
Встановіть необхідні параметри, налаштувавши баланс яскравості і контрастності, а також поєднання кольорів у зображенні. Робіть зміни повільно, щоб Skype встигав коригувати зображення, і ви бачили результат відразу ж. Збережіть зміни, натиснувши на кнопку «Ок», а потім «Зберегти». Ви можете експериментувати з налаштуваннями, проте не забувайте зберігати їх, щоб перевірити вийшов результат.
4
Іноді проблеми з квітами зображення веб-камери виникають через неправильну роботу драйвера веб-камери. Встановіть останню версію драйвера для вашої моделі веб-камери, завантаживши на офіційному сайті виробника. Перед початком завантаження зверніть увагу на підтримувані драйвером операційні системи. Всю детальну інформацію можете знайти також на офіційному сайті постачальника. Зазвичай компанією викладаються електронні документи, в яких все детально описано.