Як перевірити записаний диск.

У початківців користувачів постійно з'являються питання про те, як перевірити записані диски на персональному комп'ютері. Це досить просто, проте потрібно володіти деякими навичками роботи на комп'ютері.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Перш за все, потрібно дізнатися, яким чином був записаний диск. Наприклад, його могли записати через програму Alcohol, записавши образ якої-небудь гри, або просто дані, записані за допомогою стандартної утиліти операційної системи. Вставте диск в персональний комп'ютер і зачекайте автоматичного завантаження. З'явиться невелике вікно, в якому потрібно вибрати варіант завантаження записаного диска. Виберіть пункт «Відкрити через провідник» і натисніть на клавішу Enter на клавіатурі.
2
Якщо автоматичне відкриття вмісту при запуску диска не відбулося, самостійно відкрийте його. Для цього натисніть на ярлик «Мій комп'ютер». Далі виберіть букву диска, яка відповідає вставленого носію в приводі комп'ютера. Як правило, зазвичай вставлений диск називається як CD/DVD носій. Натисніть на ньому правою клавішею миші та виберіть пункт "Відкрити за допомогою провідника».
3
Далі відкриється вікно, в якому буде представлений повний список записаних файлів на даному носії. Можете переглядати в режимі папок, або режимі таблиці. Щоб змінити спосіб перегляду, натисніть правою клавішею миші та беріть пункт «Вид». Далі виберіть оптимальний варіант відображення всіх файлів і папок. Ви також можете сортувати за датою додавання або за назвою файлів, типу файлів.
4
Якщо ви хочете відтворити будь-які файли з диска, натисніть на них правою клавішею миші двічі. Система автоматично запустить програму, яка відтворює подібні файли на комп'ютері. Таким чином, ви можете перевіряти будь диски , навіть ті, які були записані на інших персональних комп'ютерах. Не рекомендується програвати диски , на яких є велика кількість різних подряпин.