Як отримати доступ до портів.

Одна з нелегких проблем при створенні програм по роботі з периферійними пристроями - організація доступу програми до портам комп'ютера. Якщо ви пишіть на мові програмування Basic, то з цією проблемою вам допоможе Microsoft Visual Studio 2005. Якщо до цього ви програмували не в даному середовищі, завантажте і встановіть програму.
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
Запустіть Microsoft Visual Studio 2005. Це програмне забезпечення за замовчуванням встановлюється на персональний комп'ютер разом з операційною системою. Знайти можете через меню «Пуск». Створіть новий проект за допомогою меню «Файл» - «Новий» - «Проект». В якості типу об'єктів вкажіть Windows, а в групі «Шаблони» виберіть «Консоль Додаток».
2
Створіть методи SendSerialData і ReceiveSerialData, використовуючи наступну команду (її потрібно вказувати всередині методу): Using com1 As IO.Ports.SerialPort = _ My.Computer.Ports.OpenSerialPort ("COM1") Читання можна реалізувати методом com1. ReadLine (). Запис - com1.WriteLine (data) .Не забудьте в кінці методу закрити порт процедурою com1.Close ().
3
Передбачите процедуру запуску читання або запису за запитом користувача або іншим шляхом. Реалізацію запуску можна розширити пізніше, після тестування роботи програми з послідовними портам і. Зараз буде достатньо запуску з консолі. Запустіть виконання програми за допомогою кнопок меню або натиснувши CTRL + F5 на клавіатурі. Виправте помилки, якщо вони виникли в процесі тестування.
4
Для більш детальної інформації звертайтесь до мануали по мові Basic. Схожі рішення такої проблеми ви можете знайти на тематичних сайтах з програмування на Basic. Довідкова інформація також міститься на сайті Microsoft. В цілому ж можна сказати, що отримати доступ до портам комп'ютера не так вже й легко, тому що подібні операції вимагають певної навички роботи на персональному комп'ютері, а також роботи з інтернет системами. Намагайтеся не відкривати всі порти, так як ваш комп'ютер буде повністю уразливий в мережі, що може привести до серйозних наслідків.