Як стригти чоловіків. Як самостійно підстригти волосся чоловікові.

Більшості чоловіків доводиться стригтися дуже часто: практично раз в 3-4 тижні їм необхідно відвідувати перукарський салон. В результаті на стрижки йде багато грошей, які можна заощадити, якщо ви навчитеся самостійно стригти свого чоловіка.
Вам знадобиться
  • - ножиці
  • - гребінець
  • - машинка для стрижки волосся
  • - бритва
Інструкція
1
Найпростішим способом відкрити домашню перукарню стане покупка машинки для волосся. Коштує вона недорого і швидко виправдовує свою ціну. Якщо ваш чоловік, батько чи син воліють короткі нескладні стрижки, то за допомогою машинки ви швидко навчитеся стригти мужчін.Перед тим, як практикуватися, поспостерігайте за тим, як стриже професіонал. Знайдіть відео в інтернеті про те, як стригти чоловіків або сходіть в салон, підглянете крадькома за перукарями.
2
Приступати до першої самостійної стрижці краще під час відпустки або на вихідних, щоб у разі невдачі ваш чоловік не пішов на роботу незадоволеним. Але, сподіваюся, ваша стрижка удастся.Перед тим як почати, обов'язково обговоріть з чоловіком майбутню стрижку. Можливо, він дасть вам слушну пораду і докладно розповість, як потрібно його підстригти. Визначте необхідну довжину волосся на маківці, потиличної і скроневих частках і виберіть відповідно до цього насадки для машинки.
3
Починайте стрижку з маківки і найбільшою насадки. Намагайтеся не поспішати і ретельно знімати все зайве волосся. «Шлюб на чоловічий короткій стрижці помітний відразу, так що краще провести кілька разів з одного й того ж ділянці волос.На потилиці і скронях стригите дрібної насадкою. Робіть плавні рухи, намагайтеся згладити різницю в довжині, трохи відриваючи машинку від голови, коли знизу вгору будете стригти потиличну зону.
4
В останню чергу обов'язково зробіть окантовку по росту волосся. Машинкою без насадки пройдіть по межі росту волосся, уважно обробіть ділянки за вухами. Будьте акуратні, не порушуйте лінію росту волос.Внімательно розгляньте результат своєї роботи і дайте можливість чоловікові оцінити стрижку з усіх боків. Сподіваємося, що і ви, і ваш чоловік залишитеся задоволені стрижкою. З часом ви навчитеся стригти чоловіків впевнено і швидко і зможете забути про щомісячні витрати на перукарські.
Грамотна чоловіча стрижка здатна облагородити особа, омолодити, пом'якшити різкі контури. Щоб зробити красиву зачіску, зовсім не обов'язково звертатися до перукаря. Стригти волосся чоловікові цілком можна вдома.
Інструкція
1
Придбайте спеціальну машинку для стрижки волосся. Її вартість порівняно не висока і дуже скоро виправдає себе. За допомогою цього пристрою ви швидко навчитеся робити прості і акуратні стрижки.
2
Перед першим практичним використанням машинки поспостерігайте, як з нею поводяться професіонали. Для цього можна зайти в перукарню або скачати відео з інтернету. Ще краще, якщо хтось із ваших знайомих вже володіє необхідними навичками. Під їх керівництвом ви можете не боятися зробити помилку.
3
Уважно вивчіть інструкцію, прикладену до пристрою.
4
Попередньо обговоріть з чоловіком, якою має бути майбутня стрижка. Уточніть такі деталі, як довжина, форма і т.п.
5
Підготуйте робоче місце. Посадіть чоловіка перед дзеркалом в зручне крісло так, щоб його голова була на рівні ваших грудей.
6
Підготуйте насадки для машинки залежно від довжини волосся на маківці голови в потиличній частині і скроневих частках. Як це правильно зробити, детально описано в інструкції з експлуатації пристрою.
7
Стригти волосся чоловікові починайте з маківки, використовуючи найбільшу насадку. Замініть її більш дрібної при переході в область потилиці і скронь. Не поспішайте, ваші рухи повинні бути плавними і неспішними. Краще пройтися по одному і тому ж місцю кілька разів. Адже найменші недоліки чоловічої короткої стрижки завжди помітні.
8
На завершальному етапі зробіть окантовку. Для цього пройдіться машинкою без насадки уздовж лінії росту волосся. Все повинно бути рівно.
9
Огляньте результат роботи і надайте таку ж можливість чоловікові. Нехай він зробить необхідні зауваження і дасть поради на майбутнє.
10
Якщо що-небудь не вийшло відразу, не поспішайте засмучуватися. Дуже швидко ви навчитеся стригти волосся чоловікові впевнено і акуратно.