Як вимочити бринзу. чи можна вимочувати Бринзя.

розсолу сир, який полюбився багатьом гурманам, сьогодні купити зовсім не складно, великі магазини пропонують по кілька сортів бринзи. Однак багато господинь віддають перевагу вимочувати бринзу за старими перевіреними рецептами.
Вам знадобиться
    • сир;
    • дерев'яний ящик або керамічна тарілка;
    • молоко або вода.
Інструкція
1
Вимочіть бринзу за старовинним рецептом. В плоский герметичний дерев'яний ящик залийте козяче (в ідеалі) або пастеризоване знежирене молоко, попередньо нагрів його до 32-34 градусів в ретельно вимитого глиняному посуді. Опустіть сир і дайте молоку просочити його.
2
Додайте сичужний фермент, який необхідно настояти. Сичужний фермент - складна органічна речовина, яка виробляється шлунком новонародженого теляти. Поставляється у вигляді порошку білого чи світло - сірого кольору і без запаху. Купити, можливо, в аптеках.
3
Струсніть ящик і щільно закрийте кришкою. Зверху накиньте шаль або ковдру. Поставте сир в тепле темне місце на добу-дві.
4
Сучасні господині вимочують бринзу у воді. Налийте в ємність теплої кип'яченої води і опустіть в неї сіль. Накрийте і залиште на 6-8 годин. За цей час сир віддасть всю сіль і стане значно м'якше. Ніколи не використовуйте для вимочування металеві ємності, віддайте перевагу кераміці або пластику.
5
Зверніть увагу, заливати бринзу окропом ні в якому разі не слід, тому що при цьому згортається білок, втрачається жир, погано виводиться сіль, зменшується живильна цінність сиру, погіршуючи його смак. Через свою гостроти бринза протипоказана людям із захворюваннями органів кровообігу, печінки, підшлункової залози і нирок.
6
Бринза надходить у продаж після 20 діб, а іноді і після двох місяців вимочування в розсолі, через що вона стає гострою і солоною. Якщо краї бринзи злегка підсохли, значить, вона поступила в продаж вже давно, і, природно, розгубила велику частину своїх корисних речовин. На відміну від більшості сирів поверхня її не має скоринки, бо масова частка жиру, яка є показником смаку і корисності, повинна бути не менше 40%.
Зверніть увагу
Изготовления бринзи з коров'ячого молока переважно, оскільки кислотність коров'ячого молока становить 18-20 ° Т-лімфоцитів. А в суміші з овечим і козячим кислотність становить 22-26 ° Т-лімфоцитів.