Як очистити історію аськи.

ICQ (I Seek You) - клієнт обміну миттєвими повідомленнями. Під "аською" розуміють практично всі клієнти, що підтримують он-лайн спілкування. Такі клієнти підтримує багато функцій, одна з яких дозволяє користувачеві зберігати історію листування.
Інструкція
1
Функція зберігання історії повідомлень - одна з найбільш затребуваних функцій "аськи". Ця функція може бути як активною, так і не активною. За замовчуванням, ця функція активна. Клієнт надає вибір зберігання типи повідомлень: "Зберігати історію повідомлень з контактами з мого списку", "Зберігати історію повідомлень не з мого списку", "Зберігати сервісні повідомлення". Перегляд і видалення повідомлень в історії здійснюється декількома способами.
2
Перегляд і видалення історії через клієнт "аськи". Виберете правою кнопкою миші цікавить вас контакт, в меню виберете "Історія повідомлень". Відкриється вікно з усією історією обміну повідомленнями для вибраного клієнта. У вікні реалізовані функції пошуку повідомлень, видалення історії, збереження всієї історії в файл з розширенням * .txt в будь вибране місце на жорсткому диску. Для видалення всієї історії листування з обраним контактом у вікні "Історія повідомлень" натисніть кнопку "Очистити". Історія буде видалена. Крім того, в деяких клієнтах "аськи" реалізована функція видалення тільки деяких повідомлень листування. Для цього у вікні "Історія повідомлень" виберете правою кнопкою миші потрібне повідомлення, а потім пункт меню "Видалити". Вибране повідомлення буде видалено з історії.
3
Історія листування являє собою текстовий файл з розширенням * .txt, розташований в директорії з встановленими файлами клієнта "аськи". Для визначення директорії, відкрийте властивості ярлика клієнта, що знаходиться на робочому столі. У полі "Об'єкт" вказано шлях до встановлених файлів "аськи". Відкрийте папку з встановленими файлами. У ній знайдіть папку з назвою History. У ній розташовуються файли з розширенням * .txt. Назви цих файлів відповідають номерам контактів з якими здійснювалася листування. Через інтерфейс користувача клієнта "аськи" визначте номер цікавить вас контакту. За допомогою будь-якого текстового редактора, наприклад, "Блокнот", відкрийте файл, назва якого збігається з номером цікавить вас контакту. Відкрилася файл містить всю історію листування з обраним контактом. З історією повідомлень слід працювати як з звичайний текстом, тобто її можна переглядати, частково або повністю видалити, додати нові записи. Після редагування необхідно зберегти зміни.