Як грати в ігри по мережі.

Приходить час, коли радість від покупки нової комп'ютерної гри спадає, через те, що накопичивши певний досвід, справлятися зі штучним інтелектом стає простіше. Є вихід в грі проти інших користувачів-гравців. Битися з ними можна по мережі.

Вам знадобиться

Ліцензійна версія гри, ліцензійний ключ

Інструкція
1
Купуйте ліцензійну версію гри. Для того щоб у вас була гарантована можливість грати за допомогою мережі інтернет, вам необхідно мати справжню гру, випущену виробником.
2
Встановіть саму гру на своєму комп'ютері, а також введіть ліцензійний ключ, який дозволить вам грати по мережі. Піратські версії такої можливості вам не нададуть, тому доведеться задовольнятися тільки одиночної грою. Єдиний спосіб пограти по мережі в піратську версію - попросити або купити у когось ключ. Зрозуміло, ця людина сама грати по мережі вже не зможе.
3
Завантажте всі необхідні патчі. Це потрібно для того, щоб виробник міг ще раз переконатися, що ваша гра є ліцензійної, а також для неможливості "чітерства" з боку користувачів.
4
Зареєструйтеся на сайті. Це також є необхідною умовою для ігор через мережу інтернет. Зайдіть на сайт виробника і заповніть необхідні поля. Звичайно потрібно вказати свій нік, ім'я та прізвище, стать і вік, країну і поштовий індекс. Також потрібно запровадити і повторно підтвердити адресу своєї електронної пошти та пароль для даної гри.

Пишіть про себе достовірну інформацію, так як деякі ігри мають обмеження за віком. А якщо ви вкажете неправильний адресу або адресу неробочої електронної пошти, то не зможете отримати посилання, за допомогою якої можна буде завершити свою реєстрацію.

5
Дочекайтеся посилання від виробника на адресу своєї електронної пошти. Зазвичай потрібно чекати від декількох хвилин до години. Далі, пройшовши за цим посиланням, ви підтверджуєте правильність зазначеного вами електронної адреси. На цьому реєстрація для гри по мережі інтернет завершена.

Входячи в мережеву гру черговий раз, досить буде ввести свій нік та пароль.

6
Запускайте гру. Зайдіть в меню "Мережа", виберіть "Інтернет" і насолоджуйтеся грою по мережі.