Як підтягнути ручник. підтягнути гальмівний трос на 2110.

Гальмівна система автомобіля завжди повинна знаходитися в справному стані. Від цього залежить не тільки ваше життя, але й життя інших людей. Стоянкове гальмо може стати останнім «рятівним колом» при аварійній зупинці. Тому необхідно періодично перевіряти його дію і піддавати регулюванню.
Вам знадобиться
  • - два ключа на 13;
  • - пассатижи;
  • - кліщі.
Інструкція
1
Перевірте правильність регулювання стоянкового гальма автомобіля ВАЗ 2106. Для цього встановіть його на навантажувальний пандус, естакаду і т.п., висота якого дорівнює 1,25 м, а довжина в'їзду - 5 м. Дане співвідношення дорівнює ухилу в 25 відсотків. Стоянкове гальмо зобов'язаний тримати автомобіль на такій поверхні на 5-8 клацанні (скельнім). Якщо такий майданчику немає, то для спрощеної перевірки регулювання «ручного» гальма поставте автомобіль на рівному майданчику. Переведіть важіль перемикання передач у нейтральне положення, а важіль стоянкового гальма підійміть до упору. Покиньте транспортний засіб і зробіть спробу зрушити його з місця. В тому випадку, коли це вам зробити вдалося, терміново відрегулюйте привід «ручного» гальма.
2
Встановіть автомобіль для регулювання приводу гальма стоянки на підйомник або оглядову канаву. Підготуйте для цього два ключа на 13, пасатижі і кліщі «кобра». Відпустіть регулювальну гайку, утримуючи ключем контргайку. Якщо у вас автомобіль ВАЗ 2106 випущений до 1995 року, то перед регулюванням «ручного» гальма, його важіль підійміть на 1-2 зубця. На автомашинах випуску з 1995 року цього робити непотрібно, завдяки технічним особливостям.
3
Візьміть кліщі і, утримуючи ними наконечник переднього троса, закручуйте або викручуйте регулювальну гайку. Такими діями доможіться, щоб хід важеля «ручного» гальма був приблизно 4 клацання. Затягніть ключем на 13 контргайку. Підніміть і опустіть кілька разів важіль до упору. У тому випадку, якщо хід буде менше чотирьох зубців, то це може викликати часткову блокування коліс.
4
Прокрутіть рукою задні колеса. Їх хід повинен бути вільним, без затримок. Якщо це не так, то слід піддати ремонту або привод «ручного» гальма, або гальмівний механізм заднього колеса.