Як зробити стрижку.

Існує переказ про неперевершеною Коко Шанель, з якого випливає, як вона, збираючись на важливий захід, випадково обпалила волосся газовою колонкою. Велика діва, не бажаючи пропускати вечір, взяла ножиці і обрізала своє довге волосся, тим самим поклавши початок моді на жіночі стрижки.
Інструкція
1
Найпоширенішою і унікальною з усіх жіночих стрижок вважається боб. Вона підходить майже до кожного типу особи, і на її основі можна створити масу варіацій. Стригти боб абсолютно неважко. Вимийте голову і промокніть волосся махровим рушником. Розчешіть вологе волосся, розділіть подумки голову на кілька зон - верхню, нижню, потиличну і скроневі з обох сторін голови. Стрижку починайте з нижньої потиличної зони.
2
Виділіть зовнішню пасмо і укоротите її до довжини 1 см. Усі наступні пасма необхідно робити такими, щоб вони закінчувалися на тому ж рівні, що і нижня. Стрижіть волосся пасмо за пасмом, злегка відтягуючи їх при цьому до себе. Добравшись до маківки, переходите до скроневої зоні.
3
Відокремте з правого боку одну пасмо, розчешіть її і зістрижіть, прирівнюючи довжину до потиличної зоні. Акуратно відтягуючи волосся, пострижіть праву сторону і переходите до лівої. Повторіть все ті ж дії і для лівої сторони. Встаньте позаду стригучий, і дивлячись в дзеркало, порівняйте довжину бічних пасом праворуч і ліворуч. Класичний боб повинен бути абсолютно симетричним.
4
Завершенность стрижці додасть чубчик. Яких або правил, що визначають її густоту або довжину немає, все залежатиме тільки від уподобань того, кому належить її носити. Густа, довга чубчик добре підійде власницям рівних волосся. При стрижці не упустите з уваги факт, що висохши, чубчик підскочить мало не на сантиметр вгору, тому краще залишити в її довжині невеликий запас. Але варіант стрижки боб без чубка теж має право на існування, тому можна обійтися і без неї.
5
Коли основа стрижки буде готова, при бажанні можна буде внести в неї якусь родзинку. Додати ступенчатость, легку асиметрію, прорідити кінці, створюючи ефект пір'їнок. Готову стрижку укладіть за допомогою фена, надавши їй остаточну форму.