Як підібрати суміш для грудничка. Як вибрати суху суміш для грудних чков.

Дитячі молочні суміші бувають сухими і рідкими, прісними і кисломолочними. В якості корисних речовин в них, як правило, містяться вуглеводи, рослинні жири, сироваткові білки, мінеральні речовини і вітаміни. Правильно підібрати суміш для грудничка досить-таки непросто. Необхідно враховувати не тільки матеріальні можливості сім'ї, а й рекомендації педіатра.
Інструкція
1
При виборі суміші для грудничка слід звернути увагу на термін придатності продукту, а також на те, для якого віку вона призначена. Ні в якому разі не можна давати двомісячного маляті суміш , призначену для дітей, яким виповнилось вже півроку. Це може завдати дитині великої шкоди.
2
Вибираючи молочну суміш для грудничка, необхідно вивчити і етикетку продукту. Саме на ній міститься вся необхідна інформація про дитяче харчування і про його властивості.
3
Для немовлят зі слабким імунітетом існують спеціальні молочні суміші, до складу яких входять корисні бактерії-пребіотики. До речі, таку суміш можна давати і абсолютно здоровим малюкам для зміцнення їхньої імунної системи.
4
Для немовлят, схильних до проявів різних алергічних реакцій, рекомендується підбирати профілактичну гипоаллергенную молочну суміш . Цей продукт виготовляється на основі частково розщепленого білка, що дозволяє значно знизити алергенність суміші, а отже, уникнути розвитку у малюка алергії.
5
Для живлення малюків, схильних до анемії, відмінно підійде суміш , що містить велику кількість заліза. Кількість цього мінералу в суміші має бути зазначено на етикетці. Наприклад, в суміші, що ідеально підходить для дітей, які страждають анемією, міститься не 5г заліза на літр, а 7 або 8, а іноді і 12г.
6
Нормалізації складу кишкової мікрофлори немовлят сприяють кисломолочні суміші. Вони, крім цього, покращують травлення, зміцнюють імунітет крихти і знижують ймовірність розвитку різних кишкових інфекцій.
7
Якщо з яких-небудь причин молочна суміш грудничку не підійшла, переходити на іншу рекомендується тільки за порадою лікаря-педіатра. Причому робиться це не відразу, а поступово, як правило, протягом тижня.