Як зробити бар прозорим.

Подивіться на нижню частину екрану вашого комп'ютера. Там ви бачите панель завдань. По-іншому її називають бар . Це один з найбільш корисних елементів Windows. Панель завдань складається з таких компонентів, як область повідомлень, меню «пуск», панель швидкого запуску. Тут відображено програми, відкриті в даний момент. Виявляється, нижню панель задач можна зробити прозорою або напівпрозорої
Інструкція
1
Скачайте або придбайте програму TransBar. Ця утиліта важить мало і функціонально дуже проста. Для цього зайдіть на будь-який сайт безкоштовного софту. У розділі «Ресурси» знайдіть Transbar і натисніть кнопку «скачати».
2
Використовуйте кнопку «зберегти» для збереження на жорсткий диск. Після завантаження знайдіть файл у себе в комп'ютері і два рази клацніть по ньому. Почнеться процес установки.
3
Коли установка закінчиться, натисніть «запуск». Відкриється вікно TransBar. Проставте в ньому все галочкі.Нажміте на повзунок на числової прямої. Перетягніть його вправо, щоб збільшити прозорість панелі, або вліво, щоб зменшити. Найзручніша прозорість бар а 80-83%. Натисніть кнопку «Застосувати»
4
Важливо! На Windows Vista, XP і Windows 7 і на будь-який інший збірці Windows TransBar робить прозорою всю нижню панель, навіть іконки. Але на Windows 7 кнопка «Пуск» прив'язана до EXPLORER. Тому TransBar ee не зачепить.
5
Ви можете змінювати прозорість чи можете її скасувати, застосовувати і запускати TransBar автоматично. Своєї присутності ця програма нічим не видає, крім прозорого бар а. Програми WinPersonalizer і AlphaXP дозволять зробити те ж саме.
6
Можливості AlphaXP набагато ширше. Вона робить прозорим не тільки бар , але і майже всі в Windows. Можна висвітлити вікна, меню, підказки. WinPersonalizer теж дозволить змінити панель задач. Але, крім того, вона допомагає поміняти шпалери для робочого столу, курсори, значки, візуальні стилі і багато іншого.
Зверніть увагу
Зробити прозорим бар Windows хочеться з двох причин. По-перше, це красиво. По-друге, будете бачити повністю картинку вашого робочого столу. Адже відомо, що у деяких панелі завдань просто багатоповерхові. Це у тих, хто користується в роботі безліччю програм. А значить, великий шматок малюнка робочого столу просто відрізається.
Відкрити бар - значить вигідно вкласти свої кошти і ризикнути по мінімуму. Оскільки втрати та основні фонди значно менше, ніж при початку ресторанного бізнесу.

Отже, що потрібно врахувати:

  • Знайти приміщення під бар. Самий підходящий варіант - перший поверх, бажано в нежитловому будинку. При цьому потрібно перевірити якість комунальних послуг, безпечні мул підходи та під'їзди, брати приміщення в довгострокову оренду і з запасом площі під нові ідеї.
  • Потрібно чітко собі уявляти, хто є вашими клієнтами: хто "живе" в тому районі, де ви доглянули приміщення, як одягаються люди, кого більше на вулиці вечорами і т.п.
  • Концепція бару. Вона, як правило, відбивається у всьому: інтер'єр, асортимент, уніформа, музика. Навіть назва бару повинно відповідати концепції, асоціюватися з нею. Клієнти повинні знати, що ось цей бар саме для них.
  • Розрахунок коштів. Намагайтеся мінімізувати свої витрати. Все має бути обгрунтоване і продумано. Витрати на обладнання, оренду, дозвільну документацію. Запас коштів на алкоголь і продукти на місяць, а також кошти на зарплату персоналу.
  • Грамотно і об'єктивно оцінювати свій бізнес з економічної точки зору повинен кожен бізнесмен. Знання у вас повинні бути, щоб обчислити термін окупності, рентабельність, точку беззбитковості.
  • Схеми обслуговування і контролю для виключення злодійства. Закладу часто закриваються через недостатню прибутковості. А бармени часто отримують більше власника і працюють з офіційною зарплатою в п'ять тисяч. Там, де не діють схеми контролю, злодійство може тягнути 50% з виручки.
  • Системи мотивації персоналу і його заробітної плати. Бар - це людиномісткість бізнес, тому персонал відіграє найважливішу роль. Якщо відсутня мотивація, то він цілком може і публіку розполохати.
  • Організація продажів. Тренінги для персоналу є важливими з точки зору нових навичок, наприклад, для підвищення швидкості обслуговування. Потрібно організувати своїх барменів, щоб не було недоливів і розрахунків без чека. Привабливий асортимент для всіх відвідувачів. Продажі можна стимулювати новинками, незвичайною подачею і шоу барменів і т.п.
  • Делегування повноважень. На початковому етапі все потрібно робити самому. Якщо всі бізнес-процеси оптимізовані, можна почати довіряти.
  • Щоб відкрити бар, що користується попитом, потрібно постаратися, але він точно дасть свій прибуток при правильному підході.