Як випиляти кут на плінтусі. Як виміряти скільки треба плінтуса.

Сьогодні плінтуси виготовляються з різних матеріалів: з пінопласту, пластику. Дерев'яні теж ще зустрічаються. В процесі монтажу часто постає необхідність з'єднання фрагментів плінтуса на зовнішньому або на внутрішньому куті.
Інструкція
1
З'єднуються шматки плінтуса під кутом 90 градусів, а для цього в кожному випадку на обох шматках необхідно випиляти кут 45 градусів. Спіл можна зробити різними способамі.С допомогою стуслаЕслі обсяг роботи дуже великий, то використовуйте стусло. Воно являє собою невеликий інструмент для столярних робіт, який часто використовується для підрізування деталей під кутом, стусла купуються в будівельних магазинах, але при необхідності його можна зробити самостійно.
2
Отже, стусло встановіть на верстаті або інший надійної поверхні, де буде випилювати кут плінтуса. Фрагмент покладіть в стусло. Той кінець, який треба обрізати, підведіть до потрібної прорізи в 45 градусів.
3
Далі зафіксуйте плінтус в всередині стусла якомога щільніше, щоб під час роботи він не змістився. Потім вставте ножівку в проріз і випиляєте кут . Необхідно пам'ятати, що велика ножівка по дереву може пошкодити плінтус, залишити щербини і відколоти шматочки. Найкраще підійде ножівка по металу, як не дивно.
4
За разметкеМожет так статися, що роботи з випилювання кутів належить не багато, та до того ж стусла під рукою не виявилося. Нічого страшного, випиляєте плінтус по розмітці. Звичайно, це трохи важче, але зробити можна не менш точно. Перш за все, олівцем і транспортиром відзначте кут 45 градусів на плінтусі. Перед цим обов'язково виміряйте плінтус по ширині, а розмір цієї ширини відзначте від торця. Проведіть олівцем лінію від вершини кута до відкладеної точки. Випиляєте кут по зробленій розмітці.
5
На глазВипілівать кут на око можна взятися тільки в самому крайньому випадку. Це спосіб найменшою точності і найбільшого ризику зіпсувати матеріал. Зробити потрібно наступне: шматок плінтуса закріпіть на рівній поверхні, приблизно відзначте 45 градусів і відпиляйте. Нічого складного, як здається. Але, на жаль, іншу частину плінтуса, суміжну з першою, треба буде відпилювати так, щоб новий кут відповідав першому. А так як перший зроблений на око, то велика ймовірність помилки.