Як виставити дату на фотоапараті.

Виставивши дату на своєму фотоапараті, ви зможете надалі зберігати зображення, на яких буде стояти день, місяць, рік, а іноді навіть і те час створення знімка . Ця функція фотоапарата дозволить вам без зайвих зусиль і додаткових підписів відновлювати точну дату зробленого кадру.
Вам знадобиться
  • - фотоапарат.
Інструкція
1
Щоб виставити дату , візьміть фотоапарат, увімкніть його та виберіть формат відображення дати за допомогою спеціальних кнопок у вигляді маленьких трикутників, що дивляться вгору і вниз. Ці кнопки розташовані безпосередньо на корпусі фотоапарата. На жаль, не всі фотоапарати оснащені функцією накладання дати на наявні знімки, тому, доводитися встановлювати дату на самому пристрої, а вже потім вставляти її в знімок.
2
Як тільки ви виберете формат дати, натисніть кнопку зі знаком чорного кругляшка. Ця кнопка є своєрідним підтвердженням і закріпленням попереднього вибору. Далі, виберіть за допомогою трикутних кнопок, смотрящих вліво і вправо, кожен елемент і встановіть числові значення, застосувавши кнопки «трикутники» дивляться вгору і вниз. Як тільки ви остаточно виставите дату , натисніть на чорний кругляшек, підтверджуючи її установку.
3
Потім виберіть слово «так», використовуючи кнопку «трикутник», що дивиться вправо, і знову натисніть кругляшек. На цьому етапі виставлення дати закінчується. Виставлене час після опівночі буде відображатися у вигляді 12:00 АМ, а після полудня 12:00 РМ.
4
Якщо ви переглядаєте знімки на комп'ютері, використовуючи програмне забезпечення «ACDSee for Pentax» і виставлена дата не відображається на екрані, то, перш ніж включати цю програму, виберіть у меню «Вид» пункт «Підписи». Як тільки ви це зробите, перед вами відкриється вікно майстра з налагодження параметрів програми. У цьому вікні виберіть верхній або нижній колонтитул і зробіть необхідну настройку, що виводить дані про дату зйомки на дисплей.
Зверніть увагу
Будьте обережні, викачувавши необхідні програми, так як зараз в інтернеті існує не мало шахраїв, які крім обману можуть нагородити вашу систему небезпечними вірусами.
Корисна порада
Щоб вставити дату на знімок, скористайтеся додатком «Picture Motion Browser».