Як перестати переживати.

Переживати доводилося кожному з нас. Найчастіше причинами подібних емоцій стають невпевненість або невдоволення собою або певною ситуацією. Впоратися з собою і перестати переживати даремно насправді не так важко.
Інструкція
1
Переживання - природна реакція людської психіки на події. Проте надмірна чутливість і невміння вчасно зупинитися можуть призвести до стресів і нервових зривів. Тому головне - навчитися зберігати розумний баланс в емоціях і не переживати через дрібниці. Перестати переживати може кожен, для цього необхідно навчитися контролювати свої думки і вміти тверезо оцінювати реальну значимість того, що відбувається. Вчіться помічати почуття виникає тривоги на самому початку, тверезо аналізувати його, виключати все несуттєве і додавати позитивні установки.
2
Щоб перестати переживати даремно, в першу чергу потрібно постаратися тверезо оцінити саму причину та її можливі наслідки. Уявіть собі найгірше, що може статися через вашого промаху (дійсного або уявного) і «приміряйте» на себе вийшла ситуацію. Це допоможе психіці позбутися переживань, так як мозок буде вважати «страшні» події вже відбулися, тобто «відпрацьованим» матеріалом.
3
Навчіться знаходити плюси навіть у самих програшних ситуаціях. Звільнили з роботи? З'явився шанс знайти кращу. У дитини погані оцінки? Зате він відмінно малює і не боїться зізнатися вам у своїх шкільних невдачах.
4
Переживання найчастіше виникають від почуття невпевненості. Щоб їх припинити, постарайтеся чітко планувати свій час і в короткостроковій, і в довгостроковій перспективах. Розробляйте запасні плани - це одночасно непогана зарядка для розуму і спосіб відволіктися. Знаючи, що у вас все під контролем, а ситуацію ви знаєте на кілька ходів вперед, причин переживати практично не залишиться.
5
Працюйте над своєю самооцінкою. Проаналізуйте свої фактичні досягнення - і ви переконаєтеся, що приводів для занепокоєння за своє майбутнє у вас набагато менше, ніж здавалося.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zHvN6uzonlM