Як підвищити впізнаваність. показники впізнаваності в інтренет.

Впізнаваність - параметр, що характеризує, наскільки добре знають потенційні споживачі про товар або послугу. Чим вище цей показник - тим популярнішими бренд на ринку і вище продажу. Підвищити впізнаваність можна різними способами.
Інструкція
1
Ступінь впізнаваності бренду - прямий результат усіх проведених рекламних заходів та заходів щодо його популяризації. Головним завданням фахівців у даному випадку є встановлення міцних асоціацій у споживачів певних товарів або послуг з просуваються брендом. Наприклад, самий надійний автомобіль - Volvo, найкорисніша ковбаса - виробництва "Мікоян" і т.д.Чтоби домогтися таких результатів, необхідно розробити комплекс послідовних заходів по впровадженню у свідомість споживача інформаційно-рекламного повідомлення і надалі підтримувати присутність цієї інформації в медіа- просторі.
2
Щоб підвищити впізнаваність, перш за все необхідно сформулювати чітке рекламне повідомлення, сконцентрувавшись на ключовому перевазі просувається бренду. Проаналізуйте діяльність конкурентів, щоб уникнути абсолютних повторів і невдалих ходів. Зростання впізнаваності також пов'язаний з виконанням позиціонування із споживчими ожіданіямі.После того, як основне повідомлення буде готове, його потрібно починати вбудовувати в усі рекламні комунікації. Обіграти в сценарії аудіо- і відео-роликів, розписати в статтях, проілюструвати на упаковках і т.д. Чим частіше буде повторюватися повідомлення, тим вище буде впізнаваність.
3
Показники впізнаваності безпосередньо залежать від охоплення аудиторії. Щоб розширити його, необхідно використовувати максимум каналів для трансляції повідомлення. Інтернет в цьому плані надає широке поле для діяльності. Підберіть тематичні майданчики або портали і форуми, на яких присутня ваша цільова аудиторія, створіть групи в соціальних мережах, замовте банерну і контекстну рекламу. Особливість психології сприйняття така, що глибина і тривалість запам'ятовування інформації безпосередньо залежить від частоти її попереднього показу. Головне в цьому питанні - дотримати баланс і не перетворити рекламну кампанію в виснажливий спам.
Щоб не збанкрутувати в період кризи , потрібно підвищувати кількість продажів. З урахуванням нестабільної обстановки зробити це складно. Але не варто опускати руки і плисти за течією. Криза - це час для змін.
Інструкція
1
В умовах кризи багато підприємців скорочують штат. Це цілком очікуваний крок. Щоб скоротити витрати, звільніть деяких співробітників. Їх обов'язки розподіліть на тих, хто залишився. Чи не звільняйте нікого з відділів реклами і продажів.
2
Поясніть маркетологам і менеджерам з продажу, що потрібно працювати на повну силу. Повідомте, що співробітників, які будуть погано працювати, ви звільните. Змініть систему заробітної плати відділу продажів. Нехай більша частина їх доходів буде відсотками від угод. Знизьте рівень окладу і збільшіть процентну ставку.
3
Розміщуйте більше безкоштовної реклами і укладайте договори на бартер. Активно просувайте інформацію про вашу організацію в мережі інтернет. Створюйте групи в соціальних мережах, розміщуйте рекламу на безкоштовних дошках оголошень. Це можна зробити абсолютно без витрат.
4
Розробіть своїми силами новий бренд. Він повинен бути незабутнім. Активно рекламувати його. Змініть логотип фірми. Зробіть його оригінальним.
5
Виберіть кілька конкурентоспроможних переваг вашого товару чи послуги. Всі рекламні акції розробляйте з інформацією про них. З'ясуйте всі недоліки вашої роботи і в короткий час постарайтеся від них позбавитися.
6
Вкладайте менше грошей у створення стандартної реклами. Відмовтеся від рекламних роликів на телебаченні та на радіо. Використовуйте малобюджетні і запам'ятовуються акції, які ви зможете провести своїми силами.
7
Наприклад, поставте промоутерів в людних місцях. Нехай на них буде хоча б один предмет одягу з вашим логотипом. Придбайте повітряні кулі (можна нанести на них вашу рекламу). Нехай промоутери дарують кулі людям на вулиці. Це акція обійдеться вам в невелику суму, але сильно збільшить впізнаваність бренду.
8
Намагайтеся утримати кожного клієнта. Розробіть систему мотивації для них. Це можуть бути знижки, подарунки або додаткові послуги.
9
Розширюйте перелік надаваних послуг. Наприклад, якщо ви продаєте квіти, організуйте та їх доставку за невелику плату.
10
Залучайте клієнтів, поширюючи дисконтні карти. Це можна зробити за допомогою послуг промоутерів, організовуючи адресну розсилку або за допомогою інтернету.
Зверніть увагу
Приділяйте більше часу для контролю співробітників. Нехай кожен працює на повну силу, адже від цього залежатиме благополуччя фірми.
Корисна порада
Знижуйте витрати на рекламу, а не кількість її виходу. Шукайте більш дешеві варіанти і застосовуйте їх.