Як вставляти ігри PSP.

Playstation Portable - безперечно, одне з кращих компактних пристроїв для ігор і перегляду відеороликів. На неперепрошітих пристроях доступні тільки ліцензійні копії.
Вам знадобиться
  • - диск з грою або iso файл гри для прошитих версій.
Інструкція
1
Придбайте диск із грою для PSP. Ви можете замовити їх в інтернеті або купити в спеціальних магазинах. Наприклад, в «зв'язковим або Music Star, якщо такі є у вашому місті. Зверніть увагу, що всі ігри повинні бути ліцензійними, в іншому випадку вони просто не запустяться на вашому пристрої.
2
Вставте диск в спеціальний привід і запустіть гру з появи меню. Або скористайтеся пунктом системи «Гра». Цей варіант доступний для пристроїв з дисководом, проте він є не на всіх Playstation Portable.
3
Якщо у вашій Playstation Portable з дисководом є перепрошитого система, скористайтеся завантаженням файлів-образів на ваш пристрій. Вони можуть бути в форматах ISO або CSO. Розархівуйте файли і скопіюйте їх у директорію X:/ISO/карти пам'яті PSP, якщо така є на карті пам'яті. Якщо ні, створіть її вручну або просто відформатуйте карту через пристрій; в цьому випадку вони з'являться автоматично.
4
Вставте будь-який диск з грою в привід. Зайдіть в меню «Гра» і запустіть програму за допомогою натискання на файл Х. Якщо у вашому перепрошитого пристрої не є дисковода, тоді гра запускається без урахування даного пункту.
5
Якщо у вашому пристрої немає приводу, скористайтеся завантаженням офіційних ігор для PSP зі спеціального сервера. При цьому зверніть увагу, що для їх запуску в НЕ перепрошитого версіях приставки обов'язково до використання ліцензійних копій ігор. Для цього оплатіть їх купівлю на спеціальному сервері.
6
При установці ігор у форматі iso і cso обов'язково перевірте файли на наявність шкідливого коду, оскільки вони можуть пошкодити ваш пристрій. Завантажуйте тільки ті файли, під якими маються відгуки користувачів і у яких високий рейтинг завантажень серед інших версій тієї ж ігри .
Зверніть увагу
Використання неліцензійних копій ігор є економічним злочином.
Psp включає безліч варіантів приємного проведення дозвілля. З його допомогою можна не тільки грати в комп'ютерні ігри. Psp дозволяє дивитися фільми, кліпи, слухати музичні композиції і навіть читати електронні книги. Такий пристрій можна придбати в магазині електроніки, але набагато приємніше буде його виграти.
Інструкція
1
Проведіть моніторинг конкурсів, проведеними на інтернет-сайтах, серед виробників товарів, різними магазинами, засобами масової інформації, наприклад, журналами, газетами, радіокомпаніями і телевізійними передачами. У першу чергу, зверніть увагу на джерела, яким ігрова приставка близька за тематикою. Це може бути, наприклад, журнал, присвячений комп'ютерним іграм, магазин електроніки або телепередача, обдивлятися новинки серед гаджетів.
2
Вивчіть умови конкурсу, в якому потрібно перемогти для отримання psp. Може бути, матеріальні витрати на перемогу в змаганні перевищують середню вартість пристрою. Швидше за все, це не той конкурс, який вам потрібен для придбання гаджета. Виберіть відповідний вид змагання і складіть список необхідного для перемоги. Він повинен включати як матеріальні, так і нематеріальні витрати. У тому випадку, якщо необхідна реєстрація учасників, обов'язково пройдіть її.
3
Подумайте, яким істотним способом ви можете вплинути на власну перемогу в конкурсі. Наприклад, якщо лідер повинен зібрати максимальну кількість голосів при голосуванні, повідомте всіх знайомих про свою участь і попросіть їх проголосувати за вас. Вашим знайомим це нічого не коштуватиме, тому не соромтеся попросити їх про це послугу.
4
Вірте у свою перемогу. Це обов'язковий пункт. За інших рівних умов, перемагає той, хто цього найбільше бажає, хто вірить в те, що виграє. Можете зайнятися своєрідним аутотренінгом. Повторюйте про себе фрази, які налаштують вас на перемогу. Постарайтеся вже зараз випробувати ті почуття, які відвідають вас після перемоги. Подумки уявляйте, як виглядає ваш бажаний приз, і скільки задоволення вам принесе володіння їм.