Як кидати бумеранг. Як правильно кидати трикутний бумеранг.

Якщо ви обзавелися бумерангом , то слід розібратися, як же ця штука влаштована, і навчитися правильно кидати. Однак нічого складного в цьому немає, було б бажання і простір.
Вам знадобиться
  • - бумеранг,
  • - відкритий простір.
Інструкція
1
Для початку виберіть майданчик, де ви будете освоювати поводження з бумерангом . Знайдіть стадіон, майданчик, пустир діаметром не менше 40-50 метрів. Ні в якому разі не вправляйтеся в людних місцях, де бумеранг може запросто кого-небудь травмувати. Сам чоловік, що кидає бумеранг повинен знаходитися строго в центрі обраної майданчика. Траєкторія руху бумеранга подібна вісімці - спочатку він опише петлю перед вами, потім - за вашою спиною. Перебуваючи строго в центрі, ви убезпечите себе від можливих травм.
2
Гарненько обмацайте бумеранг. Як правило одна з його сторін плоска, а інша - опукла. Опукла сторона в польоті повинна бути спрямована в небо. Тримайте бумеранг за кінчик (в руці повинні знаходитися не більше 3 см) між великим, середнім і вказівним пальцями. Таке захоплення зручний для легкого знаряддя. Важкий бумеранг краще затиснути в кулак. При цьому великий палець повинен бути притиснутий до опуклій стороні бумеранга.
3
Багато новачків намагаються запустити бумеранг паралельно землі. А потрібно робити абсолютно навпаки. Він повинен бути спрямований майже перпендикулярно лінії горизонту, а невеликий нахил повинен бути в праву сторону. В іншому випадку бумеранг просто різко злетить вгору і тут же звалиться вниз.
4
Кидок повинен бути сильним і різким. Адже бумерангу потрібно не тільки пролетіти від вас, але й повернутися. Якщо ж кидок був недостатньо сильним, бумеранг впаде десь на майданчику, і очікуваного ефекту ви не отримаєте. Ловити знаряддя слід прихлопувати рухом долонь, розташованих горизонтально одна на іншу.
5
Враховуйте вітер. В принципі при наявності вітру швидкістю 2 м/с бумеранг кидати можна. Направляйте його назустріч вітру, трохи правіше його руху. Але новачкам краще взагалі утриматися від подібної затії. Майстерність поводитися з бумерангом у вітряну погоду приходить з досвідом.