Як зробити тату.

Людина з давніх часів прагнув прикрасити своє тіло різними малюнками. Сьогодні мистецтво татуювання інтенсивно розвивається, пропонуючи все нові технології для нанесення орнаменту.
Інструкція
1
Татуювання бувають одноколірні, кольорові, що перекривають шрами і раніше зроблені татуювання, а також ультрафіолетові (при денному світлі вони невиразні, зате стають видні при світлі ламп нічних клубів). Також татуювання бувають тимчасові, наприклад нанесення хною.
2
Постійну татуювання необхідно робити не у кустарних майстрів, а в ліцензованому тату-салоні, де використовують одноразові інструменти. Тимчасові татуювання можна зробити як в салонах краси, так і вдома.
3
Для нанесення татуювання в домашніх умовах вам знадобляться спеціальні олівці для нанесення татуажу - вони містять пігменти, які змиваються через пару днів. Для того, щоб приготувати фарбу необхідно дотримуватися таку технологію: закип'ятити півлітра води, додати по дві чайних ложки меленої кави і чорного чаю. Потім візьміть зелений порошок хни (30-40 г), при цьому пам'ятайте, що хна повинна бути спеціальної - та, що продається для фарбування волосся - не підходить! Повільно додавайте розчин до порошку хни до густої консистенції. Можна додати трохи соку лайма - від цього колір татуювання стане більш інтенсивним.
4
Дайте пасті охолонути протягом трьох годин, а потім приступайте до нанесення малюнка за допомогою тонкої палички, пензлики або зубочистки.
5
Щоб малюнок вийшов красивим і чітким, необхідно заздалегідь намалювати його контур фломастером на прозорій плівці, а потім прикласти її до шкіри, щоб залишився відбиток. Потім його обводять хною двічі з інтервалом в годину. Волосся на місці татуювання необхідно видалити, інакше малюнок буде "плисти". Після висихання надлишок фарби можна прибрати з шкіри тупим ножем.
6
Татуювання із хни тримаються від п'яти до чотирнадцяти днів. Фахівці радять купувати хну тільки в ліцензованих магазинах, інакше можна наштовхнутися на неякісну фарбу, яка може викликати алергію. Також не рекомендується наносити малюнок на одне і те ж місце частіше, ніж раз на два місяці - шкіра повинна мати можливість відпочити.
Зверніть увагу
Просто купи в будь-якому магазині господарського товару хну, малюй на тілі, і 1:00 не торкатися водою. тримається всього 1 тиждень, а буває-більше!
Корисна порада
Все звичайно починається з вибору малюнка. В салоні вам нададуть каталог, де знаходиться велика кількість робіт. Найкраще узгодити свій вибір з майстром, він допоможе вибрати малюнок відповідно розмірами і складності виконання.