Як зняти обшивку з даху ваз. Як зняти обшивку з передніх стійок приора.

В автомобілях ВАЗ зустрічається така проблема, як корозія даху, і її можна усунути, лише знявши обшивку . Сама по собі обшивка знімається не складно, потрібно просто набратися терпіння, і виконати всі дії в правильній послідовності.
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - пассатижи;
  • - ключ «на 17».
Інструкція
1
На самому початку роботи приберіть сонцезахисні козирки, стельові поручні, дзеркало заднього виду, передній і центральний ліхтарі освітлення, а також датчик температури повітря. Як тільки ви приберете всі заважають деталі, вийміть дві заглушки, які розташовані за дверима. Слідом за заглушками зніміть з дверних прорізів гумовий ущільнювач.
2
Потім тонкою викруткою подденьте в салоні накладки передніх стійок і акуратно зніміть їх. Далі з верхніх кріплень задніх ременів безпеки зніміть наявні заглушки. Потім візьміть ключ «на17» і відкрутите болти, що кріплять ремені до задніх стійок. Звільнивши стійки від ременів, піддіньте накладки викруткою і акуратно видаліть їх.
3
Після того, як видаліть накладки, відразу переходите безпосередньо до зняття обшивки даху автомобіля. Тонкої плоскої викруткою подденьте три круглих фіксатора заднього кріплення. Захопивши пальцями або пассатижами капелюшок фіксаторів, витягніть їх з гнізд, а після видаліть і самі власники. Потім з-під верхніх накладок центральних стійок виведіть акуратно обшивку і зніміть її. Фіксатори можете відразу викинути в утиль, так як вони одноразові. Відвідайте найближчий спеціалізований магазин і купіть нові фіксатори.
4
Для того щоб вийняти обшивку з машини, опустіть спинки передніх сидінь і витягніть їх через задні двері. Надалі «збирати» дах необхідно буде в зворотній послідовності, враховуючи кожне з'єднання.
Зверніть увагу
Будьте обережні, знімаючи накладки з задніх і передніх стійок, так як вони не володіють великою міцністю і можуть порватися.
Корисна порада
Зняту обшивку, якщо тільки дозволяє матеріал, виперіть теплою водою з додаванням прального порошку, ретельно прополощіть і висушіть. Чистий дах над головою буде створювати приємне враження і відчуття затишку.