Як видалити акаунт в скайпі.

Скайп - це програма, що дозволяє спілкуватися з друзями, родичами і колегами по всьому світу через мережу Інтернет. За допомогою неї ви можете не тільки написати повідомлення, але і поговорити зі співрозмовником, а так само побачити його. Контакти в Скайпі - це люди, що складають ваше коло спілкування. Іноді в них потрапляє людина, спілкування з яким не бажано. Тоді вам треба знати, як видалити аккуант в Скайпі .
Інструкція
1
Як видалити bакаунт/b в скайпі "rel="gallery-step-images "> Скайп - безкоштовна програма, що надає платні послуги. З її допомогою можно1. Вести індивідуальну перепіску2. Спілкуватися за допомогою голосового зв'язку, якщо у вас і вашого співрозмовника є мікрофон і навушники або колонкі3. Якщо є веб-камера, то можна користуватися Скайпом, як відеотелефоном4. Організовувати конференції, тобто об'єднувати декількох аккуант і спілкуватися совместно.5. Відправляти і СМС і дзвонити на мобільний телефон6. Здійснювати дзвінки на стаціонарні телефони.
2
Якщо операції відбуваються між двома користувачами Скайпу, вони абсолютно безкоштовні. Після установки, реєстрації та налаштування цієї програми, вами вибираються і додаються контакти на свій розсуд. Контакти, що знаходяться в on-line будуть відображатися зеленим кольором, в off-line - сірим. Не залежно від присутності аккуанта, завжди можна прийняти рішення, чи хочете ви продовжувати спілкування.
3
Якщо ви хочете видалити зі списку контактів аккуанта, то виділіть його із загального списку шляхом кліка на нього лівою кнопкою мишки один раз.
4
Натисніть праву кнопку мишки і виберіть з пропонованого меню рядок «Видалити зі списку контактів»
5
У вікні «Видалити контакт?» Активуйте команду «Видалити». Цей користувач Скайпу буде видалений з вашого списку контактів.
Зверніть увагу
Якщо ви хочете зателефонувати користувачеві Скайпу не обов'язково додавати його в свій список контактів, досить знайти його, вказавши в «Пошук абонентів Skype» його ім'я, нік, електронну пошту. Після того, як ви знайшли необхідного аккуанта, просто клацніть правою кнопкою мишки, виберіть команду «Подзвонити» і чекайте відповіді.
Корисна порада
Всі оновлення, корисну інформацію і тарифи програма Скайп ви можете дізнатися на сторінці офіційного сайту виробника http://www.skype.com