Як встановити з диска програму на комп'ютер.

Навчившись самостійно встановлювати з диска програми на комп'ютер, ви перестанете витрачати гроші на виклик системного адміністратора і зможете самі справлятися з будь-якою програмою. До того ж розробники програм роблять свої продукти так, щоб їх зміг встановити навіть новачок.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма, записана на диск.
Інструкція
1
Першим ділом вставте диск з програмою в дисковод комп'ютер а дзеркальної стороною вниз, а матовою вгору. Можливо, у вікні, відобразиться запит на введення пароля адміністратора або підтвердження цього пароля. Якщо ви знаєте пароль, то вкажіть його і підтвердіть.
2
Якщо ви хочете встановити програму на комп'ютер вручну, то відкрийте і запустіть файл майстра установки Install.exe або Setup.exe. У двох перших вікнах ви побачите інформацію про саму програму і про ліцензію. Прочитавши матеріал, натисніть на кнопку «Далі». Часто, щоб продовжити установку, вам необхідно буде поставити прапорець у віконечку «згоден з умовами угоди». Залежно від виду програми, перед вами з'явиться спеціальна форма, в якій заповніть необхідні поля.
3
Далі, знайдіть диск С і впевніться у наявності вільного місця для завантажується програми. Встановлюйте програму за замовчуванням C: Program Files. Якщо диск С зайнятий, то натисніть на кнопку «Огляд» і виберіть інший диск.
4
Якщо ви хочете створити ярлик швидкого запуску або ярлик на робочий стіл, то виберіть цей рядок у новому вікні, і натисніть на кнопку «Далі». Перед вами відкриється вікно, де буде видна установка програми, зі шкалою виконання в процентах. Як тільки вона встановиться, натисніть на кнопку «Готово». Після цього ваша програма буде повністю встановлена.
5
Перевірте на робочому столі наявність ярлика щойно встановленої вами програми. Якщо ви його там не знайдете, то зайдіть в меню «Пуск». В цьому меню встановлена програма обов'язково відобразиться.
Зверніть увагу
Будьте обережні, купуючи диски з програмами з неперевірених ресурсів, так як з їх допомогою можна занести в систему вірус.
Корисна порада
Якщо ви не хочете вручну встановлювати програму, то скористайтеся інсталяційних пакетом Майстри установки, який дозволяє встановлювати програми додаткової складності.