Як відновити кінчики волосся.

Кінчики волосся пошкоджуються з кожним днем, а якщо їх не підрівнювати, то вони набувають неохайний зовнішній вигляд. Що ж робити, якщо ви хочете відростити локони і не бажаєте відвідувати перукарню? Спробуйте відновити їх за допомогою косметичних і народних засобів. Звичайно, видимий результат з'явиться не відразу, але поступово ваші волосся и прийдуть в повний порядок.
Інструкція
1
Купіть в аптеці лікувальний шампунь для волосся. Бажано, щоб до його складу входила хоч частину перерахованих інгредієнтів: лецитин, екстракт липового цвіту, м'яти, ромашки, паростки пшениці або концентрат коренів лопуха. Заодно придбайте дерев'яну гребінець, а ось масажну щітку з пластиковими або металевими зубами відкладіть в сторону - вона пошкоджує волосся и, і вони починають сіктися. Використовуйте шампунь в міру необхідності, але намагайтеся не мити голову щодня.
2
Після миття наносите бальзам-ополіскувач або будь-яку відновлює маску для волосся на 3-7 хвилин, орієнтуйтеся на зазначення конкретного виробника. Ретельно обполосніть волосся и і злегка підсушіть їх рушником. Потім нанесіть на кінчики локонів будь-яку відновлює сироватку, яку не потрібно змивати (продається в багатьох магазинах). Речовини, які містяться в таких сироватках (протеїни, силікон та інші), заповнюють пошкоджені частини волосся а і вирівнюють його структуру. Але такі процедури проводите регулярно, інакше ефекту не буде.
3
Купуйте корінь лопуха або викопайте це цілюща рослина в городі. Візьміть 200 мл оливкової або соняшникової олії і додайте в нього близько 50-70 г сухої сировини. Наполягайте приблизно добу при кімнатній температурі, а потім прокип'ятіть протягом 10-15 хвилин. Отриману суміш процідіть. Втирайте в пошкоджені кінчики через день, а якщо ви хочете і прискорити зростання волосся, то розподіляйте засіб по всій довжині.
4
Поступово ваші волосся и відновляться, а щоб прискорити процес, на час припиніть використання електричних приладів, наприклад, фена, плойки або прасування. Також не зловживайте лаком для волосся, пінкою та іншими фіксуючими засобами - вони дуже сильно псують локони. Пропийте курс вітамінних засобів.