Як зробити зачіску на короткому волоссі. Як зробити в домашніх умовах зачіску на коротке волосся.

Коротка стрижка зручна і практична. Вона не вимагає такого складного догляду, як довге волосся. Власниці коротких стрижок можуть дозволити собі бути різними - спортивними, романтичними, діловими, вамп і т.д. Дуже багато чого при цьому залежить від того, як волосся укладене. У будь-якому випадку дуже модно і красиво сьогодні виглядає зачіска на короткому волоссі з яскраво виділеною потиличної зоною (а-ля-bob). Таку укладку можна зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • - гребінець з "хвостиком"
  • - гребінець з частими зубами
  • - бігуді
  • - щітка-трехрядку
  • - фен
  • - укладальні кошти
  • - лак для волосся
Інструкція
1
Вимийте голову, ретельно витріть рушником і нанесіть на вологе волосся укладань - мус, гель, пінка або віск. Не перестарайтеся, одноразово використовуйте стільки кошти, скільки вказано в інструкції. В даному випадку «більше» не означає «краще».
2
Візьміть бігуді середнього розміру і накрутіть їх. Накручуємо пасмо волосся повинна бути однакової ширини з бігуді. Вона також не повинна бути занадто густий, інакше сушити волосся доведеться дуже довго. Пасма на потилиці накручуються завжди в напрямку вниз.
3
Просушите волосся і обережно зніміть бігуді. Приступайте до тупіровке, тобто начесиваніем волосся біля коріння. Для цього візьміть гребінець з частими негострими зубами і короткими рухами начесиваете пасмо за пасмом, рухаючи гребінцем приблизно від середини пасма до кореня. Залишайте кінчики пасом недоторканими, вони будуть необхідні в подальшому як «маскування» начосом. Якщо хочете, щоб зачіска прослужила Вам довше і не спадала, фіксуйте тупіровку лаком.
4
Щіткою-трехрядку легенько опускайте, пригладжуйте тупірованние пасма, використовуючи незаймані начосом кінчики як прикриття. Намагайтеся не порушити пишність, дійте обережно. В результаті Ви отримаєте об'ємний потилицю. Останній штрих: пальцями, на які попередньо слід нанести віск для волосся, сформуйте на потиличній зоні окремі прядки. Наприклад, крайні до скроневої зоні прядки витягніть вперед. Вони пожвавлять зачіску.
5
Тепер укладіть тім'яну і скроневу зони. Напрямок волосся може бути будь-яким, але важливо простежити, щоб вони не вийшли за проділ, який розділяє потиличну і тім'яну область.
6
Зафіксуйте зачіску лаком для волосся.
Зверніть увагу
Можна обійтися без бигудей, обмежитися щітками і феном, але самостійно зробити зачіску за допомогою тільки цих інструментів буде значно важче.
Корисна порада
Коли пригладжуєте тупірованние пасма щіткою, простежте, щоб потилицю став схожий на кульку, ліва і права сторони якого мають однаковий обсяг. Побачити власний потилицю за допомогою додаткового дзеркала неважко. Якщо помітили «вм'ятини» на кульці, подправьте їх хвостиком гребінця.