Як заповнити в організмі нестача кальцію.

Недолік кальцію негативно позначається не тільки на зовнішньому вигляді, але і на здоров'я внутрішніх органів і кісткової системи. При неправильному харчуванні в організм не надходить потрібної кількості кальцію, що і призводить до серйозних проблем. Заповнити його недолік можна кількома способами.
Інструкція
1
Зверніться до терапевта і порадьтеся з фахівцем щодо прийому кальцийсодержащих препаратів. Їх призначають при явному дефіциті кальцію, так як можуть виникати різного роду ускладнення аж до утворення каменів у нирках. Приймайте препарат залежно від вказівок лікаря або орієнтуючись на анотацію, яка додається до всіх медичних засобів. Чи не збільшуйте дозування, так ви не зможете прискорити процес заповнення кальцію в організмі .
2
Їжте більше молочних продуктів. Добре заповнюють нестачу кальцію: сир, молоко, сметана, йогурти та аналогічні продукти. Вживайте їх щодня в необмежених кількостях. Якщо ви погано переносите молочні продукти, то кальцій, швидше за все, не буде засвоюватися, з цієї причини не варто випробовувати силу волі і змушувати себе є те, що вам не подобається. Вирішити проблему допоможуть і продукти тваринного походження: яйця, м'ясо, риба. Включіть їх у меню.
3
Візьміть шкаралупу від курячих яєць. Очистіть її від плівки, подрібніть в кавомолці і злегка обсмажте на сковороді. Вживайте по столовій ложці три рази на день після їди через 15-30 хвилин. Маленьким дітям теж можна давати кальцій в такому вигляді, але скоротіть дозування втричі. Якщо малюк відмовиться вживати подрібнену шкаралупу, то потроху додавайте її в основну їжу. Якщо ви подрібніть шкаралупу до дрібного порошку, малюк навіть не відчує її.
4
Поступово ви помітите результат: нігті і волосся почнуть швидше відростати, зовнішній вигляд кілька покращитися. Але при заповненні кальцію за допомогою натуральних продуктів це не відбудеться швидко, тому запасіться терпінням. Якщо ви приймаєте кальцій препарати, то поліпшення настануть приблизно через 1-2 тижні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5RPq1HUGM3I
Зверніть увагу
Якщо ви відчуєте біль в районі спини, негайно відвідайте лікаря. Камені в нирках можуть утворюватися дуже швидко.