Як поділити відпустку.

Протягом усієї своєї дорослому житті людина повинна працювати. Незалежно від його посади, професії та виду трудового договору, він має право на відпустку . Відповідно до російського законодавства відпочинку (ст. 107 ТК РФ) гарантований відпочинок зобов'язаний складати не менше 28 календарних днів. Причому розпоряджатися цією кількістю співробітник може самостійно.
Інструкція
1
Якщо ви хочете поділити відпустку на кілька частин, вам буде потрібно графік відпустку ов співробітників і угоду з керівництвом компанії. При цьому ви повинні пам'ятати, що інваліди мають право розраховувати на відпустку в 30 календарних днів, неповнолітні співробітники - 31 календарний день, а медики і педагоги - 42-56 календарних днів.
2
Для того щоб розбити щорічний відпустку на кілька частин, вирушайте з відповідною заявою прямо до роботодавця. Начальство має дати свою згоду на проведення подібної «махінації». При цьому встановлено мінімальну кількість днів однієї частини відпустку а, яке становить 14 календарних днів.
3
Після цього приступайте до підрахунку оплати щорічної відпустку а. Згідно статті 139 Трудового Кодексу РФ, кінцева сума залежить від середньої заробітної плати працівника за 12 місяців. Звичайно, ця умова може бути скориговано у внутрішніх правових актах компанії. Але при цьому цей показник не може бути нижче встановленого державою. Для того щоб розрахувати суму, одержувану за один день оплачуваної щорічної відпустку а, розділіть середній заробіток на 12 (місяців), а потім на 29,4 (усереднена кількість днів).
4
Трудовий Кодекс РФ наказує кожному підприємству завести графік надання відпустку ов, в який вноситься інформація про всіх співробітників. Виняток становлять лише деякі категорії робітників, які можуть розраховувати на відпустку поза графіком або у зручний для них час. У цей список можна віднести неповнолітніх співробітників, вагітних жінок і чоловіків, чиї дружини в найближчому часі чекають народження дитини. Дивно, але матері-одиначки не володіють подібними правами.
5
Таким чином, уважно вивчіть графік відпустку ов перед тим, як купувати квитки і будувати якісь плани. При цьому роботодавець повинен поставити всіх співробітників до відома про терміни щорічного відпустку а в кінці грудня (два тижні до Нового року).
Кожному працюючому співробітнику покладено відпустку , незалежно від того, який вид договору з ним укладено, терміновий або безстроковий. Відпустка є одним з видів гарантованого відпочинку (ст. 107 ТК РФ) і не може бути менше 28 календарних днів. Але Трудовий кодекс встановлює лише мінімальний межа. Відповідно до вказівок в трудовому договорі або в нормативних актах підприємства, кількість днів відпустку а можна встановлювати на будь додатковий час.
Вам знадобиться
  • - графік відпусток;
  • - двостороння угода, якщо відпустка ділиться на частини.
Інструкція
1
Нижня межа оплачуваної відпустку а для неповнолітніх співробітників складає 31 календарний день (ст. 267 ТК РФ), працюючим інвалідам покладено надавати 30 календарних днів (ст. 23 Федерального закону і 183), педагогам , медикам ТК гарантує відпустку тривалістю від 42 до 56 календарних днів (Постанова Уряду 1052).
2
Щорічний відпустку можна розділити на дві або декілька частин, але тільки за двосторонньою угодою сторін (стаття 125 ч. 1). Якщо роботодавець не проти того, щоб розбити відпустку на частини, співробітник може брати щорічний відпустку хоч по одному дню, але одна частина відпустку а не може бути менше 14 календарних днів.
3
Оплата щорічного відпустку а проводиться з розрахунку середнього заробітку за 12 місяців (стаття 139 ТК РФ), якщо інше не зазначено у внутрішніх правових актах підприємства. Але інше може бути виконане тільки в тому випадку, якщо шляхом розрахунку показники оплати буде обмежувати прав співробітника і не виявляться менше середньоденного заробітку за 12 місяців. Для розрахунку середнього заробітку береться загальна сума за 12 місяців, на яку були нараховані страхові внески, ділиться на 12 і на 29,4. Отриманий результат буде оплатою за один день відпустку а.
4
На підприємствах повинен бути складений графік надання відпустку ов (ст. 123 ТК РФ). Але окремі категорії працівників можуть отримати відпустку поза графіком, а за бажанням у зручний час. До даної категорії відносяться: неповнолітні, чоловіки, чиї дружини вагітні, вагітні співробітниці. Для одиноких матерів, батьків або інших категорій робітників такі пільги не надані ні ТК, ні Федеральним законом. Роботодавець зобов'язаний повідомити всіх співробітників про дату їх відпустку а за два тижні до початку нового року.
5
Якщо оплата відпустку вих не зроблена за три дні до початку чергового відпустку а, співробітник має право перенести відпустку на будь-який зручний йому час (ст. 136 ТК РФ).