Як заварювати пов'язаний чай.

Зв'язаний чай - це чудовий напій, відомий не тільки своїми незвичайними формами, але і насиченим і ароматним смаком. Щоб отримати максимум задоволення від смакових якостей, необхідно вміти правильно його заварювати.
Інструкція
1
Найбільш дорогі сорти чаю збираються і обробляються тільки вручну. Для його виробництва використовуються особливі пагони - чайні флеш, зібрані під час сезону дощів. Потім майстри пов'язують їх в химерні форми за допомогою ниток. Існує величезна кількість видів пов'язаного чаю. Особливо популярні ті, які розпускаються при заварюванні фантастично красивими квітами і бутонами. Найпоширеніші з них: «Жасміновий персик дракона», «Ангел квітів», «Нефритовий персик дракона», «Скарб Піднебесної», «Зелений півонія», і «Східна красуня».
2
Завдяки професіоналізму майстрів, зелений пов'язаний чай здатний набувати дуже цікаві та незвичайні форми. Наприклад, у вигляді китайського ліхтарика, мордочки зайця, заварника, кульок, перлин, кілець або веретена.
3
Заварювати цей чудовий напій найкраще в прозорому скляному чайнику або в чашці-піалі.
4
Зв'язаний чай практично завжди зелений, рідше червоний. Для його заварювання дуже важливо дотримуватися пропорції. На 200 мілілітрів води необхідно взяти 1 штуку чаю. В іншому процес заварювання пов'язаного чаю нічим не відрізняється від інших видів.
5
Залив чайний кульку окропом, дочекайтеся доти, поки він повністю розкриється в чайнику, і розливають по чашках.
6
Зв'язаний чай можна заварювати кілька разів, але при цьому кожне час цієї процедури необхідно збільшити на 3-4 хвилини. Вдале приготування цього чудового напою характеризується ароматним, насиченим за смаком і кольором настою.
7
Китайці вважають, що час, проведений за чаюванням пов'язаного чаю, здатне перенести людини з повсякденного світу суєти в світ спокою і гармонії.