Як налаштувати гру для гри по сітці.

Будь-який користувач підтвердить, що грати в комп'ютерні ігри з живою людиною набагато цікавіше, ніж з комп'ютером: чи не буде завчених ходів, неухильної логіки і відсутності помилок. Живий гравець має свої емоції, з ним можна спілкуватися в процесі ігри . Однак, налаштувати гру по мережі не так просто.
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваша гра підтримує роботу по мережі. Зайдіть на сайт ігри і по версії продукту знайдіть опис. Якщо ваша гра абсолютно не призначена для ігри по мережі, то допомогти тут нічим не можна. Якщо гра по мережі реалізована в іншій версії, скачайте і встановіть іншу версію ігри . Встановіть таку ж версію ігри на комп'ютерах інших гравців. Як правило, на коробці від ігри завжди буде написано, чи підтримує вона локальну гру з іншими гравцями в інтернеті і по мережі, чи ні.
2
Налаштуйте локальну мережу. Перевірте, щоб комп'ютери легко пінговать один одним. Без працездатної мережі приступати до налаштування ігри не має сенсу. Знайдіть інструкцію з мережевої налаштуванні ігри . Якщо мережева гра вимагає наявності сервера (віртуального чи реального), встановіть сервер згідно інструкції. Деяким іграм просто потрібно вказати основний сервер, а іншим комп'ютерам в мережі - повідомити його ip-адресу.
3
Створіть мережеву гру і пробуйте почати грати. Не впадайте у відчай, якщо гра не запускається по мережі. Простудіюйте інтернет - напевно подібні проблеми виникали не у вас одного, і рішення давно знайдено. Для реалізації мережевої ігри потрібен підключений кабель до обох комп'ютерів, а також прописані на обох персональних комп'ютерах IP адреси. Все це робиться в «Мережному оточенні».
4
Будь-яку мережеву гру можна налаштувати для роботи в локальній мережі. Не використовуйте проблемне мережеве обладнання, в якому не впевнені. Важко виявити, а потім вирішити проблеми, що виникають через некоректну роботи якого-небудь мережевого ресурсу. Також варто відзначити, що багато ігри не дозволяють підключатися до мережевої гри через піратської записи, так як вона ненадійна.