Чому людина хропе.

Нічний хропіння - досить поширене явище, яке вже давно стало улюбленою темою анекдотів. А як важко провести ніч в одній кімнаті з хропе людиною , при цьому не допомагає нічого: ні беруші, ні свист, ні перевертання з боку на бік, ні затикання носа хропе людині. Насправді існує безліч причин появи хропіння, одна з яких - спадковість.
Інструкція
1
Як би ви не злилися на храпуна, варто пам'ятати про те, що в першу чергу від даного процесу страждає сам хропе. Хропіння перериває процес дихання, в результаті чого організм отримує меншу кількість кисню. Через це зменшуються можливості мозку відновлюватися протягом всієї ночі, після чого розумова діяльність знижена протягом дня. Храпун розсіяні, дратівливі, у них дітей знижується продуктивність роботи. Насправді, ця проблема є медичною, не тільки соціальної.
2
М'язи мови під час неспання, так само як і під час нормального сну, знаходяться в тонусі і підтримують дихальні шляхи у відкритому стані. Якщо м'язи гортані розслаблюються, то просвіт дихальних шляхів починає звужуватися, внаслідок цього частково блокується проходження кисню. При вдиху починають вібрувати частини глотки через надмірне розслаблення м'язів - небо, корінь язика і стінки глотки, видаючи при цьому переривчастий звук, який і прийнято назвати хропінням.
3
Найпоширеніші причини появи хропіння - наявність поліпів у носі, викривлена носова перегородка, аденоїди, неправильний прикус і вроджена вузькість носових проходів. Переживати з приводу хропіння потрібно не завжди, тому що дане явище може з'явитися у людини, що прийняв певну дозу алкоголю. Сильна перевтома також впливає на м'язи гортані, які максимально розслабляються уві сні, видаючи характерні звуки. У цьому випадку немає причин для занепокоєння.
4
Ожиріння також може стати причиною появи хропіння. Так як в області шиї накопичується велика кількість жиру, воно викликає тиск на ваші дихальні шляхи, провокуючи тим самим хропіння. У цьому випадку варто придивитися до цієї проблеми і приступити до боротьби із зайвою вагою, так як хропіння може передувати більш серйозні захворювання серцево-судинної системи, аж до ішемії.