Як визначити тип кузова.

Всі автомобілі мають свій неповторний дизайн і стиль. Об'єднує їх усіх тільки приналежність до того чи іншого типом кузова. Залежно від типу кузова можна вирішити, який автомобіль більше підходить саме вам. Чи хочете їздити з вітерцем, возити сім'ю або використовувати машину для роботи.
Інструкція
1
Найпоширеніший тип кузова - седан. Це чотирьохдверний автомобіль з об'ємним кузовом, багажником і моторним відсіком. Дах седана має пряму форму, жорсткий скат на багажний відсік, кришка багажника також має пряму форму. До седанам відносяться Mercedes, Nissan Almera, Ваз 2105 і т.д.
2
Хетчбек (іноді його називають комбі) має п'ять дверей. П'ятими дверима вважається двері багажника. У хетчбеках двері багажника похила і починається безпосередньо від даху. При відкритті задніх дверей можна потрапити в салон автомобіля. У деяких машинах при цьому можна скласти або зняти частину сидінь, щоб збільшити площу багажника. До представників хетчбеків відносяться Fiat Bravo, Honda Jazz, Pegout 306 та ін.
3
Автомобіль з кузовом універсал має подовжену базу за рахунок збільшення об'єму багажника. При цьому між багажником і салоном немає жорсткої перегородки, в багажнику збоку можуть бути додаткові вікна. Задній ряд сидінь може повністю забиратися або складатися. Машина в кузові універсал відмінно підходить для перевезення довгий або великогабаритних вантажів, але при цьому відноситься до категорії легкових автомобілів.
4
Автомобіль в кузові купе має троє дверей, тісні задні сидіння (вони можуть взагалі бути відсутнім), невеликий багажник. Такі машини ставляться до спортивних серіями: маленька база робить їх більш маневреними і стійкими, а трьохдверний кузов міцнішими. Яскравими представниками купе є Porsche Boxer, BMW Z-серії.
5
Автомобіль в кузові кабріолет має саму помітну відмінну рису - дах. Дверей може бути і дві, і чотири і навіть шість.
6
Позашляховики можуть мати кузов пікап. У цьому випадку багажник має відкриту платформу. Його можна закрити брезентом або спеціальним металевим верхом. Тоді такий кузов буде називатися фургон. Моделі пікапів зустрічаються у Ford, найвідоміший пікап в Росії Іж «Каблук».
7
Сімейні машини у вигляді невеликих автобусів називають мінівенамі. Як правило, в них є додатковий третій ряд сидінь. Багажне відділення та салон об'єднані. Автомобіль має вигляд єдиного цілого. До мінівенам відносяться Opel Zafira, Kia Carnival та ін.