Як відкрити магазин продажу одягу. Як скласти бізнес план.

На думку фахівців, ринок роздрібної продажу одягу практично "гумовий" - при величезній кількості вже задіяних на ньому гравців, в кожному великому місті з'являються все нові і нові магазини . Спробувати щастя в цій сфері досі може кожен, хто має середній за розмірами стартовий капітал і смак до модних речей.
Вам знадобиться
  • -приміщення площею близько 50 квадратних метрів;
  • -база постачальників одягу;
  • -елементи оформлення магазину, виконані у фірмовому стилі;
  • -комплект торгового обладнання;
  • -команда продавців-консультантів і приходить бухгалтер.
Інструкція
1
Вирішіть для початку, буде ваш магазин розташовуватися на вулиці або у великому торговому центрі. Другий варіант для починаючого підприємця здається набагато більш прийнятним - укласти договір потрібно тільки з адміністрацією, і ні з якими перевіряючими інстанціями справу мати не доведеться. Вартість оренди в торговому центрі теж здасться більш демократичною, ніж вартість оренди приміщення в будь-якому місці високої прохідності "зовні".
2
Складіть заздалегідь базу постачальників одягу, якщо добре орієнтуєтеся на цьому ринку. Починати замовляти товар потрібно якомога раніше, в ідеалі - за півроку до відкриття магазину. Якщо в світі модного одягу ви все-таки ще не відчуваєте себе як риба у воді, краще взяти за основу своєї роботи франчайзинг і торгувати під однією з вже існуючих марок, виконуючи всі вказівки і рекомендації її власника.
3
Розробіть оригінальний дизайн магазина, якщо все-таки вирішили працювати виключно самостійно - замовте вивіску, виконану у фірмовому стилі. Для того, хто вирішив працювати за системою франчайзингу, цих проблем, швидше за все, взагалі не існуватиме - потрібно буде просто слідувати вже давно розробленому фірмовому стилю і дизайну тієї мережі, з якою ви уклали договір. Так само точно справа йде з торговим обладнанням - стійки, манекени, дзеркала, сканери штрих-коду, антікражние рамки вам доведеться або закуповувати самостійно, або отримати готовий набір від фірми-франчайзера.
4
Відберіть для роботи в своєму магазині одягу продавців-консультантів, розмістивши оголошення про вакансії. Приділіть велику увагу відбору персоналу, розробіть систему мотивації, щоб продавці були самі зацікавлені в якісному обслуговуванні покупців, обов'язково перевіряйте їх на ввічливість, тактовність, чесність. Набравши команду обслуговуючого персоналу і домовившись про співпрацю також з приходять бухгалтером, можете сміливо приступати до роботи.
Корисна порада
Не бійтеся близькості конкуруючих з вами магазинів - у випадку з роздрібною торгівлею одягом така обставина не тільки не зашкодить вашим справам, але навіть навпаки, може позначитися на бізнесі досить сприятливо.