Як відкрити продуктовий кіоск. Як орендувати місце.

Кіоск , який торгує бакалією і тютюновою продукцією, для багатьох стає першою сходинкою у підприємницькій діяльності. Такий вид роздрібної торгівлі не вимагає великих вкладень і вирішення складних організаційних питань - починати такий бізнес можна навіть не маючи особливого досвіду.
Вам знадобиться
  • -свідоцтво про реєстрацію ІП, дозвіл місцевої адміністрації, пожежної інспекції та Росспоживнагляду;
  • -Готова "коробка" кіоску;
  • -один або два змінюють один одного продавця-реалізатора.
Інструкція
1
Виберіть таке місце в місті, в якому при високій прохідності було б ще мало точок подібних тій, яку збираєтеся організувати ви. Зрозуміло, що завдання зовсім не така проста - конкуренція серед дрібнороздрібних ларьків велика, але ж і міста поступово змінюються - відкриваються нові бізнес-центри, малолюдні недавно вулиці стають місцями великого скупчення людей. Добре вибране місце для ларька - це вже як мінімум половина його успіху в майбутньому.
2
Зареєструйся як індивідуальний підприємець і подайте заяву в місцеву адміністрацію - встановити кіоск в місті можна тільки за погодженням з одним або декількома її відділами. Як правило, своє добро повинні дати відділ архітектури та містобудування і відділ торгівлі.
3
Знайдіть прийнятне для вас пропозицію і купите "коробку" кіоску - сьогодні існує чимало фірм, які займаються виготовленням і продажем подібних конструкцій. Кіоск може бути новий, "з голочки", а може бути вже бувалий - за економічною ціною. Обладнавши торгову точку, отримаєте дозвіл пожежної інспекції та Росспоживнагляду - тільки після цього всі формальні питання можна буде вважати залагоджених.
4
Найміть на роботу реалізатора, якщо не збираєтеся самі щодня працювати в своєму кіоску. Пошуки надійного продавця - головний біль для господарів дрібнороздрібних ларьків, людина "зі сторони" завжди становить неабияку загрозу для такого бізнесу. Мотивуйте реалізатора не тільки окладом, але і відсотком від виручки, інакше торгівля ваша буде йти більш ніж мляво.
Корисна порада
Прагніть щосили накопичити кошти на відкриття другої, а потім і третьої точки продажів - тільки кілька кіосків дозволять вам вийти на більш-менш стабільний рівень і відчувати себе впевнено.