Як відремонтувати посудомийну машину.

Посудомоечная машина стає все більш поширеною помічницею сучасних домогосподарок, звільняючи їх від стомлюючого і рутинної праці. Але, подібно іншим побутовим пристроям і механізмам, посудомийна машина може вийти з ладу. Насамперед, це відбувається при порушенні правил експлуатації. В окремих випадках усунути несправності агрегату можна своїми силами, не вдаючись до допомоги сервісних служб.
Вам знадобиться
  • - керівництво з експлуатації посудомийної машини;
  • - набір гайкових ключів;
  • - викрутка;
  • - тестер.
Інструкція
1
При порушенні функції зливу води уважно огляньте насос із зовнішнього боку. Перевірте кріплення насоса до корпусу, при необхідності підтягніть кріплення. Якщо насос має ознаки зносу, замініть його на новий агрегат.
2
Якщо машина погано відмиває бруд з посуду, причина зовсім не обов'язково криється в техніці. Можливо, ви використовуєте неякісне миючий засіб або через неуважність забули залити в дозатор ополіскувач. Якщо усунення цих причин не допомогло, справа може бути в засміченні внутрішньої порожнини машини або в загальній розбалансування деталей. Зверніться по кваліфіковану допомогу в ремонтну майстерню.
3
При порушенні нормального виконання програм, насамперед, перевірте правильність налаштувань. Для цього зверніться до керівництва по експлуатації машини і встановіть стандартні настройки в ручному режимі. Якщо програми встановлюються автоматично, то можливі причини несправності - поломка блоку автоматики або вихід з ладу нагрівального елементу. У кожному з цих випадків викличте майстра, самостійне усунення поломки буде скрутним.
4
Якщо машина в робочому режимі споживає занадто багато енергії, а також якщо відбувається відключення автоматів, що регулюють електроживлення, швидше за все, потрібна кваліфікована заміна Тена (нагрівального елементу). Аналогічні заходи потрібні при відсутності нагріву води або недостатньої її температурі. Точну діагностику несправності може провести лише фахівець.
5
При виникненні течі з машини перевірте надійність кріплення патрубків і шлангів, а також їх цілісність. У разі виявлення несправності підтягніть кріплення або замініть несправний шланг на новий.
6
Сторонні звуки при роботі посудомийної машини можуть свідчити про знос сальника або помпи. Замініть ці елементи машини на справні, користуючись керівництвом по експлуатації пристрою.
7
Посудомоечная машина не включається. У цьому випадку перевірте наявність напруги в електричній мережі, а також справність розетки і з'єднувального шнура (включаючи вилку). При необхідності відновите контакт, замінивши мережевий шнур на новий. Якщо це не вирішило проблему, необхідно провести діагностику - можливий вихід з ладу мережевої кнопки, мережевого фільтра або поломка механізму блокування дверцят. Такі несправності довірте для усунення майстру сервісного центру.