Як підключити солярій.

Сучасний солярій це не просто набір ламп певної потужності, зі спектром UVA і UVB променів, прихованих в корпусі. Солярій є технічно складним обладнанням. Тому, в одному ряду з дотриманням правил експлуатації та техніки безпеки стоять: правильний вибір приміщення, установка апарату, і його підключення.
Вам знадобиться
  • - електричний кабель;
  • - розетка на 5 контактів;
  • - УЗО;
  • - стабілізатор напруги.
Інструкція
1
Оберіть приміщення для установки солярію. Його мінімальна площа повинна бути не менше 2,5 м, а висота починатися з 2,55 м. Приміщення повинно добре провітрюватися (мати систему примусової вентиляції). Температура повітря в ньому повинна бути не вище + 25 ° C, а при роботі солярію не вище + 28 ° C. Недостатня вентиляція приміщення може призвести до порушення комфортних умов функціонування солярію. Наслідком цього стануть перебої в його роботі.
2
Підготуйте приміщення для підключення солярію. Розміщувати обладнання можна тільки в приміщенні з вологістю не більше 75%. Категорично забороняється встановлювати солярій в місцях, де ймовірний контакт з водою. Передбачте доступ до солярію для його подальшої експлуатації та обслуговування.
3
Перед установкою солярію, для підключення, протягніть від електрощита до місця його інсталяції пятіжільних кабель (ВВГ) з мідного дроту. Виберіть тип силового роз'єму і перетин жил кабелю, які відповідають потужності солярію. Встановіть електричну розетку на п'ять контактів (L1-3 + N + PE). Крім того, поставте автомат або УЗО (пристрій захисного відключення), встановлюється окремо від інших споживачів електроенергії. Це забезпечить захист від ураження електричним струмом в ході експлуатації обладнання.
4
При установці жетон-бокса, здійсните монтаж трьохжильного дроти (ПВС 3х0,75) перерізом 0,75 мм від солярію до боксу.
5
Прокладіть контрольний кабель (КВВГ 5х0,75) пятіжільних з перетином 0,75 мм від операторської панелі або щита, для дистанційного керування пристроєм. Кабель укладайте з запасом (близько 2 м у бік солярію і 0,2 м в сторону панелі управління).
6
Використовуйте нормалізатори і стабілізатори напруги, призначені для цих цілей. Для забезпечення нормальної роботи обладнання, напруга в мережі не повинно коливатися і повинно бути стабільним. Коефіцієнт похибки таких стабілізаторів повинен мати значення ± 1%.
7
Встановіть солярій . Підключіть його до електричної розетки.