Як зняти м'язовий біль за 90 секунд.

Доктор Дейл Андерсон, автор бестселера «Як зняти м'язовий біль за 90 секунд» з власного досвіду знає, як може впливати фізична біль на життя людини. У ранньому віці він перекинув на себе ємність з окропом і довгі роки страждав від жахливих шрамів і пов'язаних з ними болів.
Інструкція
1
Метод «Склади і утримай» - техніка самозцілення, який допомагає зняти біль шую частина долають людиною м'язових болів. Мета методу - перебудувати тіло і свідомість людини, щоб відновилися нормальні, природні функції тіла і пішла біль .
2
Насамперед знайдіть свою больову точку - місце концентрації болю, місце, звідки йде м'язова біль . Якщо спазм вразив кілька москалів, протягом одного сеансу працюйте тільки над однією точкою.
3
Позбутися від спазму м'яза можна, укоротивши і розслабивши їх. Ви досягнете цього, якщо скласти (в прямому сенсі слова) над больовою точкою таким чином, щоб біль пішла. Пробуйте різні положення - ви обов'язково знайдете потрібне, природа сама підкаже вам, яку позу потрібно прийняти.
4
Контролюйте руху: покладіть руку на больову точку і продовжуйте складатися (іншими словами, згинатися), поки не відчуєте, що біль вщухає. Не лякайтеся незграбних або дивних поз. Якщо це положення приносить вам полегшення, використовуйте його, яким би безглуздим воно не було.
5
Знайшовши потрібну позу, затримайтеся в ній на 90 секунд. Це мінімум, якщо відчуваєте, що вам потрібно біль ше часу, залишайтеся в лікувальній позі і далі. Якщо ваша рука все ще перебуває на больової точки, то ви буквально відчуєте, як іде біль .
6
Тепер поверніться у вихідне положення, але робіть це максимально повільно, інакше вся робота піде нанівець. Запам'ятайте - дуже повільно.
7
З цього моменту ваша мета - постійно прислухатися до свого тіла, яке завжди дає сигнали про те, яка поза вам зараз необхідна. Наприклад, після довгого дня за офісним столом ви інстинктивно намагаєтеся вигнути спину.
8
Пам'ятайте, що складатимуться потрібно в напрямку, протилежному тому, яке викликає біль . Застосовуйте описаний метод 3 рази на день щодня впродовж 2 тижнів, поки не відчуєте, що біль зникла. Якщо біль не зменшується, шукайте іншу болючу точку.
Зверніть увагу
Врахуйте, метод «Склади і утримай» не виключає консультацій з лікарем і виконання його розпоряджень. Використання методу не передбачає посилення болю, тому негайно зупиніться, якщо відчули себе гірше.
Корисна порада
Для запобігання появи болів зміцнюйте м'язи і поставу, тренуйте м'язи і слідкуйте за спиною протягом дня. Робіть найпростіші вправи для м'язів спини: прогин тулуба назад на вийнятих руках з положення лежачи і втягування живота в положенні стоячи.