Як ловити коропа влітку.

Для багатьох риболовля є самим захоплюючим і улюбленим заняттям у вільний час. В літній період, коли вода вже досить прогрілася - дуже вдалий час для лову коропів. Найбільш перспективні місця проживання риби - різні корчі у воді, великі камені і жорстка рослинність.
Інструкція
1
Після того, як вода прогрілася до 20 градусів, коропи починають шукати найбільш підходяще, прохолодне місце. Це можуть бути ділянки, де б'ють підводні ключі, є різного роду ями і зарості очеретів. При виснажливої спеки короп намагається не виходити зі свого укриття, а ось ніч - саме час для пошуку їжі. Найбільш вдалий час для його лову - ранній ранок (до сходу сонця) або пізній вечір. Також риба добре клює при похмурій, але теплій погоді з невеликим дощем.
2
Для лову коропа підійде звичайнісінька вудка. Але останнім часом все більше рибалок починають використовувати фідер, а в якості насадки професіонали застосовують бойли. Хоча в російських водоймах лову на цю снасть практично немає. Але найпоширенішою і актуальною приманкою залишаються все ж дощові черв'яки, горох, картопля, кукурудза і хліб.
3
Карп, рівно так само, як і лящ, ловиться найкраще в підгодованих місцях. Якщо ви намітили риболовлю на вечір, тоді засипте приманку з вечора попереднього дня або рано вранці (в крайньому випадку). Якщо ви вирішили відправитися на риболовлю з раннього ранку, тоді слід підгодувати рибу з вечора. В якості прикорму використовуйте жито, пшеницю або горох. Не забудьте взяти з собою трохи круп, щоб підгодувати коропа під час лову.
4
Проте варто знати, що короп - недовірлива і дуже обережна риба, тому намагайтеся під час лову не шуміти, в іншому випадку короп не підійде, риболовля пропала. Ні в якому разі не паліть під час риболовлі і не надягайте яскравих речей - риба може злякатися. Одяг має бути менш помітною для риби, нейтрального кольору і зручною для вас.
5
Поклевки коропа можна порівняти з поклевкой плотви та ляща. Карп трохи колише поплавець, відводячи його трохи в сторону. В деяких випадку клювання виражається слабким вздрагиванием поплавка, кручением на одному місці або трохи помітному зануренням його в воду. В цьому випадку швидко зробіть підсічку, чим раніше ви її зробите - тим більше шансів на улов.
6
Для лову крупного коропа використовуйте плетену волосінь, так як на звичайну витягти велику рибу вельми непросто. Якщо волосінь буде дуже товстою, то вона може налякати коропа , поки той буде з обережністю пробувати приманку. З досить міцною і м'якою плетеною волосінню ви зможете уникнути таких проблем. При подсечке будьте особливо обережні, щоб не порвати Карпу губу.