Як монтувати пластикові плінтуса.

Пластиковий плінтус має декілька переваг. Він дешевше дерев'яного, не боїться вологи і пластичний. Якщо у вас є нерівності стін, то він їх приховає, і буде добре прилягати до поверхні.
Вам знадобиться
  • - дриль;
  • - ножівка по металу;
  • - шуруповерт;
  • - молоток;
  • - рулетка;
  • - дрібна наждачний папір;
  • - саморізи;
  • - дюбелі.
Інструкція
1
Перед монтажем пластикових плінтусів розрахуйте необхідну їх кількість. Для цього розрахуйте периметр приміщення. Відніміть від отриманого результату розмір ділянок, на які він не ставитиметься. Додайте для запасу 1-2 м.
2
При покупці плінтуса зверніть увагу на кріплення для нього. Під пластиковий плінтус йдуть металеві кріпильні кліпси або пластикові планки, які кріпляться по всій довжині.
3
Більш практичний плінтус з вбудованим кабель-каналом. Для нього не потрібно додаткового кріплення до стіни. Наявний канал призначений під телефонний або телевізійний кабель. Купіть необхідні аксесуари для монтажу плінтуса : торцеві заглушки, з'єднувальний профіль, зовнішні і внутрішні кути.
4
Встановіть кріплення під плінтус. Металеві кліпси прикрутите на відстані 50 см один від одного. При не рівній стіні - відстань між ними зробіть менше. Кліпсу просто поставте на поверхню підлоги, відзначте місце для свердління, далі ставте наступну.
5
Кліпси необхідно поставити з двох сторін кожного кута в приміщенні. У цих місцях плінтус відчуває значне напруження, тому кріплення повинно бути більш надійним.
6
Для кріплення плінтусів пластикової планкою, необхідно приставити її до стіни на підлогу. Намітьте місце свердління, проткнув шилом планку.
7
Дрилем просвердлите отвори в стіні. Забийте дюбеля. Шуруповертом прикрутите кріплення для плінтуса до стіни.
8
Рухаючись від кута, починайте установку плінтуса натисканням до клацання. При необхідності можете розпилювати його ножівкою по металу. Місце розпилу відшліфуйте дрібною наждачним папером.
9
Якщо у вас не вийшло ідеальних сполук, то фурнітура прикриє всі дефекти в кутах і інших місцях. Для прокладки кабелю викрутити саморізи на 8 мм. Закладіть дроти поверх саморізів. Місця входу і виходу кабелю під плінтус акуратно виріжте ножем.