Як стригти волосся машинкою.

Спробувати себе в ролі перукаря можна вдома. Потрібно лише купити спеціальну машинку для стрижки і умовити кого-небудь на роль випробуваного. Найкраще для цього підійде чоловік, у якого вже є коротка класична стрижка, але волосся вже відросли на кілька сантиметрів. Підрівняти їх по всій довжині - оптимальна задача для вас і машинки для стрижки.
Вам знадобиться
  • Машинка для стрижки, ножиці, філіровочние ножиці
Інструкція
1
Добре розчешіть волосся. Надягаємо на машинку 12мм насадку. Голову клієнту притримуємо лівою рукою. Почнемо стригти волосся у тімені. Причому, машинку завжди ведемо смугами, проти росту волосся і притискаємо до голови, однак кут її нахилу завжди повинен бути однаковим.
2
Міняємо на машинці насадку на меншу (6 або 9 мм). Приступаємо до стрижки потилиці. Проводимо машинкою знизу вгору. Причому в самому кінці завжди тримаємо машинку не так близько до голови.
3
Тепер такий же насадкою зістригає волосся зі скронь. Направляти машинку тут можна в різних напрямках.
4
С машинки знімаємо насадку. Акуратно вирівнюємо довжину волосся всієї голови з тім'яної областю. Потім робимо окантовку скронь, шийної і вушної зон.
5
Проходимо по всій голові гребінцем, паралельно зістригаючи філіровочнимі ножицями все стирчать волоски.
Корисна порада
Чим більше будете розчісувати волосся в процесі стрижки, тим краще вона вийде. Стрижка буде більш рівною, якщо машинка буде рухатися досить повільно, а ви будете часто стискати і розтискати її ручки.