Як носити довгий шарф.

Зима не за горами, а це означає, що прийшла пора діставати з шаф теплі куртки, шуби, шапки і, звичайно ж, шарфи . Шарф - це не тільки чудово гріючий елемент одягу, але і дуже красивий аксесуар. З урахуванням нашої погоди краще, якщо шарф буде довгим і теплим. Але як же носити довгий шарф?
Інструкція
1
В рішенні даної проблеми існує безліч варіантів. По-перше, шарф можна акуратно укласти під курткою, тобто не виправляти його назовні. Для цього вам необхідно обгорнути шарф кілька разів навколо шиї, так, що б куртка або шуба вільно застібалася. Кінці шарфа акуратно укладіть. Можна зробити струм, що б шарф був видний тільки частково, тобто не демонструвати його довжину: красиво укладіть шарф на шиї і застебніть куртку не до кінця.
2
По-друге, дуже красиво виглядає шарф, виправлену назовні. Обверніте шарф один раз навколо шиї так, щоб кінці шарфа знаходилися на однаковій довжині. Подібний варіант можна прикрасити брошкою, скріпивши їй ліву і праву шарфа на грудях. Також лівий і правий кінчик можна зробити різної довжини, або залишити на спереду тільки один кінчик шарфа, другий же закинути на спину.
3
Крім того, шарф, виправлену назовні, можна зав'язати красивим вузлом. Для цього необхідно скласти його навпіл і прикласти до шиї ззаду так, щоб шия ділила шарф навпіл. Однією рукою ви тримаєте середину шарфа, другий - два кінчика. Два кінчика проденьте в петлю і затягніть. Вузол готовий. Другий варіант вузла: перекиньте шарф через шию так, щоб ода кінчика звисали спереду, зав'яжіть їх простим вузлом, а потім перекиньте один з кінчиків через петлю вузла, інший же залиште на місці. Ще один дуже модний варіант - це закріпити закручений навколо шиї шарф брошкою. Для цього вам необхідно накинути шарф на шию так, що б обидва кінчика були ззаду, потім обгорнути кінчики ще раз, з'єднавши і закріпивши їх брошкою на боку. Також довгий шарф можна зав'язати в красивий бантик.
4
Дуже красиво виглядають кручені довгі шарфи . Візьміть два або три нещільних і поєднуються за кольором шарфа, скрутіть їх в єдиний шарф і зав'яжіть його одним з вище перерахованих способов.Не бійтеся експериментувати. Одягайтеся красиво і тепло.