Як читати цифри англійською. Як читати цифри xi.

У процесі вивчення англійської мови часто виникають труднощі, пов'язані з правильним читанням і вимовою цифр і чисел. У багатьох країнах світу, в тому числі англомовних, для запису чисел використовуються арабські цифри, тому пишуться вони однаково, але читаються на кожній мові по-різному.
Інструкція
1
Кожній цифрі від 0 до 9 в англійській мові відповідає певне слово. Таким чином, 0 - zero, в транскрипції ['? Z r ], 1 - one [w? N], 2 - two [tu:], 3 - three [? Ri:], 4 - four [ f ?:], 5 - five [f v], 6 - six [siks], 7 - seven ['? s? v (?) n], 8 - eight [eit], 9 - nine [n? ? n]. Щоб правильно прочитати всі ці цифри, звертайте увагу на транскрипцію (звучання слова), яка вказується в квадратних дужках. Дізнатися, як читається кожен звук, можна за допомогою різних словників, а також у навчальних посібниках початкового рівня, які присвячені вивченню англійської мови. Користуйтеся аудіо- та відеозаписами, які можна знайти як в інтернеті, так і на електронних носіях, які часто додаються разом з підручниками.
2
Як тільки ви звикнете з читанням простих чисел англійською мовою, переходьте до більш складним числівником. Числа 10, 11, 12 читаються англійською відповідно як ten [t? N], eleven [ l? V (?) N], twelve [tw? Lv]. Числівники від 13 до 19 відрізняються суфіксом -teen в кінці кожного слова. Наприклад, 14 читається як fourteen [? F ti? N], 16 - sixteen [? S? Ksti? N] і т.д. Таким числам, як 20, 30, 40 і т.п. відповідають слова з суфіксом -ty, наприклад 20 - twenty [? tw? nti], 30 - thirty [ ti]. Слова «сто», «тисяча», «мільйон» англійською мовою звучать як hundred [? H? Ndr? D], thousand [ a? Z (?) Nd], million [? M? Lj? N] відповідно .
3
Якщо вам потрібно прочитати якесь число англійською мовою, проводите аналогію з читанням чисел російською мовою. Подумки розбийте число на розряди (одиниці, десятки, сотні, тисячі і т.д.). Читання числа починайте зліва направо, як і в російській мові. Наприклад, вам потрібно прочитати число 678,109. Зверніть увагу на те, що в англійській мові кожні три розряди, як правило, відокремлюються комою. Англійською мовою вам слід читати це число як six hundred seventy-eight thousand one hundred and nine [siks? H? Ndr? D? S? V (?) Nti eit a? Z (?) Nd w? N? H ? ndr? d? nd n n]. Не забувайте перед останнім прочитується числом додавати слово and.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5xJTOENPd4o