Як побудувати китайські даху. побудувати будинок в китайському стилі фото. дизайн.

Китайська архітектура відрізняється від інших своєю неповторною східною екзотикою. Безумовно, перше, що кидається в очі - витончена форма даху з підійнятими вгору краями, чимось нагадують пелюстки квітки. Побудувати таку споруду можна і на власній дачі.
Інструкція
1
Відтворити китайський архітектурний стиль цілком реально у вигляді альтанки-пагоди у дворі заміського будинку або на присадибній ділянці. Тільки постарайтеся знайти для неї місце, де вона буде кращим чином поєднуватися з навколишнім пейзажем.
2
Підберіть матеріал. Китайські альтанки традиційно споруджуються як з різних порід дерева: модрини, бамбука, сосни, ялини або дуба, так і з природних будівельних матеріалів - каменю і металу.
3
Обов'язково озбройтеся кресленнями. Щоб дах мала характерний вид з загнутими вгору краями, створіть кілька ярусів з уменьшающимся перетином. Дах альтанки-пагоди покрийте влагоустойчивой фанерою, а верхівку - глазурованої лускоподібними черепицею.
4
Відповідно до древньої китайської традицією коник даху вінчає флюгер у вигляді дракона. Карнизи ви можете прикрасити традиційним китайським орнаментом і різьбленням з дзвіночками. Але це далеко не єдиний варіант. Архітектурну композицію можуть доповнити підтримуючі колони, прикрашені різьбленням.
5
Пол виготовте у вигляді подіуму і встановіть на ньому столик в східному стилі з широкими лавками і подушками. Ну і яка ж китайська альтанка без ліхтариків, здатних надати у вечірній час альтанці особливий, неповторний колорит. Якщо ви небайдужі до розкоші, то можете прикрасити китайську дах різнобарвною черепицею, різьбленням, малюнками і навіть скульптурою, як колись при зведенні будинків для китайської знаті.
Зверніть увагу
Згідно давніми переказами, така форма даху перешкоджає проникненню всередину житла демонів і злих духів, оскільки ті здатні переміщатися тільки по прямій траєкторії. Крім містичної складової тут присутній і інша, чисто практична - під склепіннями такого даху повітря циркулює більш вільно і створює прохолоду, таку необхідну спекотним літнім днем.