Як позбутися від мішків під очима. Мішки під очима Як позбутися.

Для більшості людей очі є найбільш заворожуючою особливістю людського обличчя, якщо вони виглядають здоровими. Мішки під очима здатні створити відчуття постійного стресу і хворобливий вигляд, навіть якщо ви добре спали і відчуваєте себе живим і енергійним.
Інструкція
1
Якнайбільше вживайте цільних продуктів. Їжте водянисті фрукти і овочі, такі як кавун, огірки, яблука, журавлину, спаржі і виноград. Кокосова вода і зелений чай - це відмінні природні сечогінні засоби. Багаті калієм продукти, такі, як банани, полуниця, диня, помідори, папайя і йогурт допоможуть зберегти ваше тіло (і особа) з достатньою кількістю води.Вітаміни А, С і Е можна отримати з природних джерел харчування, таких як морква і темна зелень , цитрусові, солодкий перець, горіхи, насіння і холодного віджиму олії також будуть дуже корисними.
2
Випивайте достатню кількість води щодня. Сирі фрукти і овочі також містять велику кількість рідини, вона допоможе вашому організму очиститися від токсинів і забруднень, які можуть привести до утворення мішків під очима.
3
Уникайте продуктів і напоїв, які сприяють затримці рідини, таких, як алкоголь, кава, цукор, сир, смажені продукти, газовані напої, біле борошно, соус, сіль, соєвий соус і продукти, які містять глутамат натрію.
4
Тримайтеся осторонь від харчових токсинів, як наприклад, штучні консерванти, хімічні добавки і пестициди.
5
Щодня вранці робіть холодні компреси для очей з льоду в плині 10-15 хвилин.
6
Намагайтеся більше відпочивати вночі.
Зверніть увагу
Тримайте споживання натрію під жорстким контролем. Загальна кількість не повинна перевищувати 2000 міліграм натрію в день. Не сходите з розуму від вуглеводів Ладена, вони можуть привести до набряку обличчя.
Корисна порада
Якщо крім мішків під очима, мають місце й інші симптоми, такі як лихоманка, висип на шкірі, або утруднене дихання, зверніться до лікаря.