Як викладати іноземну мову.

Викладання будь-якого іноземного мови повинно розвивати всі мовні навички учня: читання, говоріння, аудіювання (сприйняття мови на слух), лист. Всі ці напрямки слід опрацьовувати паралельно.
Інструкція
1
Вивчення будь-якої іноземної мови починається з алфавіту. Вкажіть учневі особливості виголошення букв, виділіть типові буквосполучення і поясніть правила читання і правопису. Корисно проводити диктанти для запам'ятовування особливостей і відмінності графічного і фонетичного складу слів мови . На пізніших етапах викладання можна перейти до написання творів на різні теми, що тісно пов'язане з говорінням.
2
З самого початку забезпечте учневі умови для звикання до автентичної іноземної мови. Переходьте від прослуховування невеликих і простих діалогів до більш складних аудіотекст. Готуйте питання по кожному аудіоматеріали, які допоможуть контролювати рівень розуміння мови учнем. Також учню варто рекомендувати самостійні перегляди фільмів мовою вивчення, які йому добре відомі в російській перекладі.
3
Навичка говоріння слід розвивати з перших занять. На початковому етапі надавайте учневі прості розмовні фрази та діалоги для заучування. Давайте завдання по складанню власних діалогів з використанням нових фраз. Задавайте учневі заучувати напам'ять прочитані тексти з поступовим переходом до самостійного переказу. Під час говоріння акцентуйте увагу учня на правильному проголошенні звуків, тим самим розвиваючи його фонетичні навички.
4
Необхідно накопичувати лексику досліджуваної іноземної мови . Можна виписувати нові слова з перекладом в записну книжку, на паперові картки, в мобільний телефон або комп'ютер. Головне, щоб слова були постійно на виду, так як учневі слід їх регулярно повторювати і використовувати в мові для ефективного поповнення свого словникового запасу.
5
Особливу увагу у викладанні іноземної мови приділіть вивченню граматики. Це основа правильного мовлення. Вивчати граматичні теми найефективніше циклічно, тобто повертатися до пройденого матеріалу через якийсь час на більш складному рівні. Успіх учня багато в чому залежить від уміння викладача пояснювати граматичні правила максимально доступно.