Як вибрати масляний фільтр.

Практично кожен автолюбитель знає, що вибрати хороший масляний фільтр , це означає забезпечити правильну роботу мастильної системи, яка крім мастила бере участь в охолодженні всіх рухомих частин двигуна. Якісна робота фільтр а знижує ризик попадання машини на СТО.
Інструкція
1
Для початку визначте, який саме тип масляного фільтр а підходить до вашого автомобіля. Масляні фільтр и випускаються трьох видів: комбіновані, полнопоточного і частічнопоточние.
2
При покупці фільтр а зверніть увагу на його якість, яка послужить запорукою довговічної роботи двигуна автомобіля. В якісному фільтр е фільтр овальна папір обов'язково повинна бути тонкою, так як товста папір скорочує термін його нормальної роботи. Так само проконсультуйтеся у продавця на рахунок стійкості паперу до високих температур і маслу, в іншому випадку паперовий фільтр швидко вийде з ладу і вам доведеться знову замінювати його на новий.
3
Крім цього перевірте тиск на вході перепускного клапана. Якщо тиск низький, це означає, що в двигун буде потрапляти не фільтр ованное масло. Хочете бути впевненим, що масло не буде витікати під час простою машини, то перевірте запірний клапан зворотного ходу на герметичність. Не пропустіть з виду пружний елемент для напруги запирання, так як якщо він слабкий - в двигун також буде потрапляти не фільтр ованное масло.
4
Візьміть в руки фільтр і перевірте, чи достатньо щільно на ньому сидить гумка, і яка еластичність цієї гумки. Уважно огляньте фільтр на наявність іржі і пошкоджень, які можуть зіграти з вами поганий жарт безпосередньо при його роботі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=axNrVkzEC6s
Зверніть увагу
Зверніть увагу на фірму, що випускає фільтр, репутація якої безпосередньо може охарактеризувати якість товару. Деякі фірми загортають запчастини в змащений маслом поліетилен, що дозволяє зберегти їх в первозданному вигляді досить таки довго.
Корисна порада
Купуйте тільки той фільтр, який знаходиться в коробці або запаяний в поліетиленовий пакет, так як упаковка перешкодить попаданню бруду або пилу всередину нього.