Як перевірити кількість фарби в принтері.

Для будь-якого користувача персонального комп'ютера принтер є необхідним пристроєм. Особливо для тих, хто друкує документи або фотографії. На друк фотографій завжди витрачатися багато фарби . І часто ви встаєте перед вибором: відправляти чи ні на друк чергову партію фото. Адже може вийти так, що фотографії відправлені на принтер, а в ньому закінчилася фарба. І фото надруковані з браком.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Як перевірити кількість фарби в принтері ? На жаль, операційна система Windows не має універсального способу перевірки рівня фарби в принтері . Все залежить від моделі вашого пристрою. Перше, що ви можете зробити, - це прочитати паспорт вашого принтера і відповідної документації. Там, як правило, прописані способи перевірки рівня фарби .
2
Можна подивитися кількість фарби самостійно, без читання документів. Якщо у вашій моделі передбачена дана опція, то знайти її можна в "Властивості". Для перегляду через меню «Пуск» увійдіть в Панель управління. Потім виберіть вкладку «Принтери» або відразу в Панелі управління, або у вкладці «Обладнання та звук». Коли відкриється вікно принтерів, клікніть двічі лівою кнопкою миші по значку вашого принтера.
3
У списку, виберіть опцію «Властивості». Перед вами відкриється вікно з параметрами вашого принтера. Клікніть по вкладці «Управління кольором». В даній вкладці повинна міститися інформація про рівень фарби . Якщо ж такої інформації немає, то програма пристрою не передбачає попереднього перегляду рівня фарби в принтері .
4
Тоді залишається орієнтуватися на якість надрукованого документа. Якщо зображення бліде, або пропечатаних не повністю, або по середині аркуша проходить біла смуга, то можете бути впевнені - фарба в принтері на результаті. Отже, вам потрібно його заправити, або купити новий картридж. З багатьма моделями принтерів надаються диски, на яких є програмне забезпечення, яке дозволяє в режимі реального часу бачити, скільки залишилося фарби в принтері . Тому перед печаткою встановіть цю утиліту з диска і відповідні драйвера.