Як зробити чоловічу стрижку машинкою. Як підстригти чоловіка під машинку.

Більшість жінок готові проводити в перукарнях і салонах краси весь свій вільний час. Вони отримують задоволення від всіляких косметичних процедур, моделювання стрижки і т.д. Інша справа чоловіки. Сильна стать абсолютно не виносить безцільного сидіння в кріслі у перукаря. Саме тому останнім часом багато чоловіків стали цікавитися, як зробити стрижку машинкою в домашніх умовах.
Інструкція
1
Завдяки винаходу машинки, будь-хто може постригтися самостійно. При цьому процес дуже простий і не займає багато часу. Крім усього іншого, перукарня на дому дозволяє заощадити свій вільний час і деньгі.Ітак, купите спеціальну машинку з стрижки. У більшості випадків ви отримаєте відразу кілька насадок, кожна з яких відповідає за свою частину голови. Зокрема, за потиличну зону, скроневі частки, верхівку і т.д. Уважно прочитайте інструкцію і запам'ятайте, яка насадка для чого призначається, адже вам доведеться міняти їх під час стрижки.
2
Приступайте до стрижки потилиці. Для цього акуратно розчешіть волосся і пройдіться машинкою знизу вгору, щільно прикладаючи пристрій. Голова при цьому повинна бути піднята. Намагайтеся, щоб всі рухи були плавними, не поспішайте.
3
Тепер замініть насадку і пройдіться машинкою знову по потиличній частині. Це необхідно, щоб трохи вирівняти довжину. Розчешіть волосся і перевірте, чи всі вийшло, як ви задумали. Поправте шорсткості, якщо такі є.
4
Після цього переходите до стрижки верхівки і бічних зон. Використовуючи підходящу насадку, проведіть машинку від чола і до верхівки. Робіть це обов'язково проти росту волосся. Також перевірте акуратність виконання стрижки, подровняйте рівень.
5
Щоб надати завершеність вашої зачісці, встановіть важіль висоти на машинці в положення, призначене для самої лагідної стрижки. Тримаючи пристрій перпендикулярно голові, пройдіться по всій її поверхні, ледь торкаючись волосся. Таким чином, ви обробити краї стрижки.
6
Якщо у вас є бакенбарди, за допомогою машинки надайте їм форму і підстрижіть. Щоб обстригти волосся навколо вух, зніміть насадку і акуратно пройдіть по контуру вуха. Не забудьте попередньо розчесати волосся.