Як зробити волосся темними.

Жінки іноді стикаються з проблемою, коли колір кінчиків темного волосся відрізняється від основного кольору. Або ж дівчині просто захотілося мати більш темне волосся. Зробити волосся такими можна, вдавшись до допомоги натуральних барвників. Ваше волосся не тільки придбають красивий темний колір, а й отримають харчування.
Інструкція
1
Дуже міцний мелену каву (не розчинний), яким ви будете користуватися як ополаскивателем для волосся хоча б два-три тижні, додасть волоссю бархатисто-каштановий колір. Для більш яскравого кольору можна використовувати суміш у вигляді кашки з звареної кави і хни в рівних кількостях. Ця суміш наноситься на волосся перед миттям на кілька годин, волосся після її нанесення треба укутати.
2
Ще можна заварити 1-2 літра міцного чаю (чим міцніше, тим колір буде темніше) і обполоснути їм вимите волосся. Якщо цю процедуру проробляти регулярно, хоча б кілька тижнів, колір волосся стане значно темніше, вони будуть блискучими і здоровими.
3
Відвар дубової кори, це засіб є в будь-якій аптеці. Жменя кори залийте двома-трьома склянками води і кип'ятіть півгодини. Потім відфільтруйте і використовуйте як ополіскувач для волосся. Після двох-трьох тижнів застосування колір волосся виходить темно-каштановий.
4
Басма - це натуральний барвник, отриманий з листя рослин. Він не приносить шкоди волоссю, стимулює їх ріст, зміцнює коріння, надає волоссю блиск і доглянутий вигляд. Зазвичай басму використовують у суміші з іншим рослинним барвником - хною. Варіюючи їх пропорції, можна отримати найрізноманітніші відтінки кольору - від світло-каштанового до радикально чорного. Процес фарбування волосся хною з басмою простий і допоможе зробити волосся темними на тривалий час. Суміш порошків цих барвників ретельно розмішують з гарячою водою до утворення кашки і наносять на волосся. Через 15 - 30 хвилин волосся треба ретельно вимити і прополоскати підкисленою водою.
5
Шампуні, бальзами та тоніки для додання волоссю відтінку також не шкодять волоссю. Їх можна купити в будь-якому магазині косметики. Але ці кошти доводиться застосовувати часто, так як вони змиваються з волосся після декількох процедур миття.